Horoskop na stredu 25. septembra: Panna by sa mala viac venovať láske

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 25. septembra
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 25. septembra.

BARAN

V stredu bude podľa Paola Foxa trochu únavný deň, ale potrvá len pár hodín, kým sa dozviete nejaké dobré správy, čo vás pozitívne nakopne. Pokiaľ ide o citovú oblasť, po náhlom rozchode, ak ste slobodní, sa budete môcť dostať bližšie k osobe svojho srdca.

BÝK

Dnes by mohlo dôjsť k miernemu fyzickému úpadku či napätiu, čo ovplyvní celý váš deň. Snažte sa vyhýbať vážnym diskusiám či témam. Už teraz si naplánujte víkend, počas ktorého by ste mali načerpať sily.

>>>Kvetka Horváthová pridala fotku s manželom: Ešte krajší pár ako pred rokmi

BLÍŽENCI

Posledné dni neboli veľmi dobré, no nakoniec sú hviezdy na vašej strane. Problémy sa nevyriešia zo dňa na deň, no určite ste už prekonali najväčšie prekážky, teraz musíte byť trpezliví. Zabudnite na city, nie je na to vhodný deň.

RAK

Vaša finančná situácia nie je skutočne najlepšia. Možno je to znak toho, že sa musí niečo zmeniť a že staré činnosti musia vytvárať priestor pre nové. Mali by ste prísť s niekoľkými novými nápadmi, aby ste splnili ciele.

LEV

Levov čaká v stredu pozitívny deň, počas ktorého môžete toho dosť stihnúť spraviť. Budete pociťovať menej napätia v láske, dokonca ľahšie nájdete riešenia problémov. Čaká vás príjemný utorok, nenechajte sa ničím nahnevať.

>>>Známa slovenská speváčka sa stala mamou: Prvá FOTO so synom

PANNA

Streda bude podľa Paola Foxa pozitívna. Využite výhody svojej dobročinnosti, pretože v nasledujúce dni môže dôjsť k miernemu poklesu, takže sa oplatí využiť výhody. Venujte trochu času láske, ktorá bola v nedávnej dobe príliš zanedbávaná.

VÁHY

Hviezdy sú v stredu na vašej strane a sprevádzajú vás na ceste plnej úspechu v práci aj v láske. Chopte sa dobrých príležitostí, ktoré sa objavia, nenechajte ich odísť, nakoľko sa podobná situácia nemusí skoro zopakovať. Dnes ste znamením dňa.

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú mať podľa Paola Foxa trochu tlmený a stresujúci deň. Obrňte sa trpezlivosťou a opatrnosťou, v nasledujúcich dňoch sa to zlepší. Snažte sa veľmi neznepokojovať, miesto toho si obnovte fyzickú formu a vnútorný pokoj.

>>>Poznáte základné fakty o Slovensku? Otestujte sa v kvíze (II.)

STRELEC

Oficiálne ste vstúpili do fázy zotavenia a od štvrtku si konečne môžete oddýchnuť. Zanechajte ťažkosti a zajtra zmeňte pohľad na niektoré veci. Hľaďte do budúcnosti s optimizmom, jeseň vám ponúkne rôzne príležitosti a bez obáv sa rozhodnete správne.

KOZOROŽEC

Podľa Paola Foxa môžete začať premýšľať o plánoch do budúcnosti, i keď ste ešte nevyložili na stôl všetky karty. No na čo čakáte? Jeseň môže byť pre vás obdobím, kedy budete dosť zaneprázdnení.

VODNÁR

Dnes venujte pozornosť ekonomickým otázkam. Musíte sa vyhnúť tomu, aby ste míňali veľa peňazí, čo bude mať vplyv na to, že chcete zmeniť niekoľko vecí vo vašom živote. Učite sú potrebné nejaké zmeny, no poriadne si premyslite aké.

>>>Hodíte sa k vášmu partnerovi? Tieto znamenia sú pre vás veľkou výhrou

RYBY

Streda bude pre Ryby tlmeným dňom, vyhnite sa zbytočným sporom a nerobte veci, ktoré by mohli narušiť medziľudské vzťahy. V láske a rodine môže byť napätie. Paolo Fox odporúča pristupovať k situáciám pokojne a s kľudom.