Horoskop na stredu 24. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 24. marca 2021
  • Znamením dňa je Lev 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na stredu 24. marca 2021: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Budete mať možnosť zorganizovať príjemné stretnutie, vzťahy budú počas stredy uprednostňované. V práci môžete prísť s dobrými nápadmi, ktoré môžete využiť v priebehu nasledujúcich týždňov.

Býk – Dávajte si pozor na príliš veľa slov. V práci, bohužiaľ, nie ste spokojní s tým, čo robíte: v tejto chvíli však neexistujú žiadne ďalšie príležitosti, buďte trpezliví.

Blíženci – Ak vás váš partner nebude poslúchať, budete musieť o tomto probléme nevyhnutne hovoriť. V práci nemáte chuť vykonávať všetky úlohy.

 

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Tí, ktorí sa chcú usadiť alebo nadviazať nový vzťah, musia mať na pamäti, že minulosť má stále svoju váhu. Ak v práci vypršia zmluvy, pravdepodobne budete chcieť zvýšiť nároky.

>>>Otestujte sa: Rýchly vedomostný kvíz na utorok 23. marca

Lev – Zaujímavý deň: Mesiac je vo vašom znamení; môžete sa cítiť blízko k niekomu, na kom vám záleží. V práci získate malé uspokojenie. Ste znamením dňa.

Panna – Stále ste rozladení z istých citových situácií, v porovnaní so začiatkom mesiaca sa však zdáte silnejší. V práci máte dobrý nápad do budúcnosti, ktorú môžete rozvíjať v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Bude to lepší deň ako ten posledný: Venuša je však stále v opozícii. V práci je lepšie robiť veci veľmi pokojne, rozhodnutia odložte na budúci pondelok.

Škorpión – Je to deň, keď bude lepšie nevykopávať minulosť, láska prechádza vzostupmi aj pádmi. Na pracovisku musia byť ekonomické rozhodnutia urobené s opatrnosťou: Mesiac bude v opozícii.

Strelec – Využite výhodu prvej časti dňa: ak ste slobodní, nie sú vylúčené ani nové stretnutia. V práci hľadáte spolupracovníkov, ľudí, ktorí vám dajú istotu.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Snažte sa udržiavať napätie na uzde, inak bude riziko konfliktov čoraz väčšie. V práci je viac únavy, veľa pracujete.

Vodnár – Mesiac je v opozícii, bude lepšie odložiť prejavy, ktoré vedú k zbytočným diskusiám. Čo sa týka práce, ak ste samostatne zárobková osoba, je načase vyhrnúť si rukávy.

Ryby – Zbystrite pozornosť kvôli Marsu v zlom postavení. Pozor na ekonomické problémy. V práci niečo nie je v poriadku, lepšie urobíte, ak zlú situáciu využijete čo najlepšie! Koniec koncov, veci sa dajú vždy vylepšiť.

Zdroj: Corriere della Citta