Horoskop na stredu 23. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 23. decembra 2020
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 23. decembra:

Baran – Nastal čas objasniť a dať veci do poriadku. Dobrá správa pre lásku, ale v profesionálnej sfére sú určité nejasnosti. Nenechajte sa odradiť, pretože v roku 2021 sa vyrieši toľko problémov.

Býk – Týždeň, ktorý sa začína zbesilo, ale nový rok bude veľmi dôležitý. Nové projekty sa začnú čoskoro, ale pokúste sa zachovať pokoj, ak niekto nezdieľa vaše nápady. Hnevať sa nemá zmysel. V láske, ktorú chcete jasne vidieť, nestrácajte čas a využívajte výhody hviezd.

>>>Zvládnete gramatický kvíz na plný počet bodov? Preverte si vaše vedomosti

Blíženci – Trápi vás úzkosť a je čas vstať a zotaviť sa po ekonomických problémoch alebo fyzických problémoch, ktoré vás zasiahli v posledných týždňoch. Nehádajte sa a nedržte zlé myšlienky. V láske zachovajte pokoj a vyhýbajte sa zbytočným diskusiám, ktoré nikam nevedú.

Rak – Blížia sa Vianoce a v tomto období sme všetci lepší. Sľubné hviezdy prajú aj láske, nové emócie sú už na ceste.

Lev – Musíte nájsť stratenú energiu. Hľadáte pokoj a vyrovnanosť. Ak musíte niečo v láske vyriešiť, využite to a urobte to v piatok. Vhodný čas na zmeny.

Panna – Snažte sa byť trpezliví a zachovajte pokoj, pretože by ste sa mohli s niekým hádať. Vážte slová dobre, môžu občas ublížiť a vy si to nemusíte všimnúť.

Váhy – Nechajte sa viesť emóciami, máte veľkú túžbu po láske. Sú to intenzívne dni a horoskop je vynikajúci najmä pre rodinu a vzťahy s ostatnými. Dobrá správa pre pocity, čoskoro vás čaká zaujímavé stretnutie. Ste znamením dňa.

Škorpión – Ste veľmi rozrušený a zdá sa, že veci nejdú správnym smerom. Skúste sa zamyslieť, pochopiť, čo vo vašom živote je dôležité, zostaňte hlavne v pokoji. Vyvarujte sa polemikám.

Strelec – Chystáte sa zažiť nové emócie, môžete si vydýchnuť. Hviezdy tiež sľubujú dobre dni v láske, môžete sa nechať viesť inštinktami. Plodnosť a tvorivosť sú na ceste.

Kozorožec – Zbavte sa zlých myšlienok a premýšľajte o veľkých projektoch. Niekto je v kríze, ale musíte vidieť, ako to v skutočnosti je. Ak máte v hlave zmätok, nebojte sa: čoskoro to vyjasníte. Láska opäť víťazí.

Vodnár – Prichádzajú veľké emócie, nechajte sa viesť láskou. Dni okolo Vianoc sú dobré a sľubné. Dôležité dni aj pre nové stretnutia a priateľstvá.

Ryby – Čím bližšie k Vianociam, tým ste nostalgickejší: zachovajte pokoj a snažte sa príliš nemyslieť na to, čo nie je možné. Čoskoro sa všetko vyrieši.