Horoskop na stredu 20. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na stredu 20. mája
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 20. mája:

Baran – Slnko, Venuša a Merkúr sú priaznivé: vhodný deň na plánovanie vecí. Môže sa stať niečo, čo bude mať v nadchádzajúcich dňoch pozitívny vplyv. Hľadáte stabilitu. Ste znamením dňa.

Býk – Mesiac v znamení vám pomôže v láske, ale aj v plánoch do budúcnosti. Vhodný deň na stretnutia. Pokúste sa zostať pozitívny, veci sa zlepšujú.

Blíženci – City v tomto období prežívajú dôležité situácie, čoskoro dôjde k uzdraveniu. V práci môžete o niečom zmeniť názor, prípadne urobiť iné rozhodnutie.

>>>Ako dobre poznáte slovenské piesne minulých rokov a súčasnosti? Otestujte sa v kvíze

Rak – Vplyv Mesiaca by mohol spôsobiť isté problémy. V práci je potrebné vyriešiť problém, venujte pozornosť financiám a platbám.

Lev – V láske buďte opatrní, nevyvolávajte zbytočné problémy či diskusie. Deň vhodný na riadenie pracovných projektov či úloh. Vyžaduje sa tiež opatrnovať.

Panna – Neoslabte vzťah zbytočnými činmi či konfliktmi, s partnerom si skúste viac porozumieť. Kvôli pozícii Marsu by sa mohli vyskytnúť pracovné problémy a meškania, no priaznivý Jupiter vás vyzýva, aby ste pokračovali vo svojich aktivitách.

Váhy – V láske buďte pozitívnejší. Odstráňte nepotrebných ľudí z vášho života. V práci, vo financiách a v podnikaní je potrebná pozornosť: dôkladne premýšľajte predtým, ako niečo spravíte.

Škorpión – Podarilo sa vám prekonať moment krízy vo vzťahu, vychutnávajte si viac lásku. Pri práci je lepšie vyhnúť sa konfliktom a diskusiám, nemáte veľa energie.

Strelec – Venuša v opozícii vás vyzýva, aby ste boli viac opatrnejší v komunikácii s druhými ľuďmi. Môžete ukončiť vzťah, ak to už nefunguje. V práci sa vyžaduje trpezlivosť, nerobte impulzívne, problémy sa vyriešia.

Kozorožec – Priaznivý vplyv Mesiaca, pozitívny deň na lásku. Ak ste sami, vaše pocity sa môžu prebudiť. V práci budete možno musieť robiť dôležité rozhodnutia.

Vodnár – Venujte väčšiu pozornosť tomu, čo hovoríte, radšej nevytvárajte zbytočne problémy. Od zajtra bude Mesiac priaznivý, na isté veci je lepšie počkať. Vo vzťahoch s ostatnými musí byť človek opatrný.

Ryby – V láske sú isté pochybnosti, ak ste nedávno ukončili vzťah, ste presvedčení o svojom rozhodnutí. Dobre bude na tom práca, riešenia v dohľade.