Horoskop na sobotu 5. decembra: Predpoveď od Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 5. decembra 2020
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 5. decembra:

Baran – Deň sa môže začať tlmene, mali by ste si oddýchnuť. Skúste sa uvoľniť, možno strávite pekný večer so svojím partnerom: nebuďte hádaví a nevrlí.

Býk – Mohli by ste zrealizovať projekty, na ktorých ste dlhšie pracovali. Taktiež môžu prísť isté potvrdenia či dobré správy. Menšia diskusia v láske: nehádajte sa.

>>>Svätá Barbora je spájaná s mnohými pranostikami: Otestujte sa v kvíze, či ich poznáte

Blíženci – Nájdite si čas na odpočinok a venujte sa sebe samému. Dobré správy pre lásku, novovzniknuté vzťahy môžu byť skutočne dôležité.

Rak –  Pozitívny deň, využite to. Čo sa týka lásky, nastal čas na isté objasnenie. Čo sa týka lásky, nastal čas na určité objasnenie. Čoskoro prídu novinky.

Lev – Mierne tlmený deň, ale nenechajte sa ničím odradiť. Priaznivá sobota v profesionálnej aj osobnej sfére. Ak ste slobodní, nenechajte si újsť isté stretnutia.

Panna – Nervózny a tlmený deň: môžete čeliť určitému nepohodliu. Buďte opatrní, najmä v láske: zbytočne sa nehádajte.

Váhy – Snažte sa byť menej hádaví – niekedy sa hádate pre nič za nič. V niektorých záležitostiach buďte dobre pripravení, prídu dobré správy, nebojte sa.

Škorpión – Pozitívny a silný deň v oblasti práce. Dobrá správa pre lásku, využite ju a využite tiež daný okamih.

Strelec – Môžu nastať chvíle napätia: ste unavení a pesimistickí. Vyvarujte sa konfliktov a polemík, najmä pre vás dôležitými ľuďmi.

Kozorožec – Pozitívny deň, v ktorom budete môcť uzavrieť niekoľko vecí. Môžete tiež dostať neočakávanú pomoc. Láska bude na tom dobre, využite to. Ste znamením dňa.

Vodnár – Pozitívny deň, v nedohľadne sú niektoré dobré emócie. Do konca mesiaca môže dôjsť k neočakávanému zisku alebo k niektorým dobrým správam.

Ryby – Pozitívny deň, nastal čas aj na objasnenie nevyriešených otázok. V láske sa veci ujasňujú, snažte sa byť menej neistí a podozrievaví.