Horoskop na sobotu 30. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na sobotu 30. mája
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 30. mája:

Baran – Páry v kríze môžu riešiť isté problémy, kľudnejší deň bude pre stabilné dvojice bez krízy. Vyhnite sa diskusiám. V práci je dobrý reštart.

Býk – Pozitívny deň vďaka priaznivému Mesiacu. Určité kontakty a priateľstvá, páry sa môžu vrátiť k svojim plánom. Dobré správy v práci. Ste znamením dňa.

Blíženci – Únava a nervozita môžu byť pociťované od rána. Láska môže byť trochu komplikovaná, bojujete s určitým zmätením.

Rak – Priaznivý Mesiac robí deň pozitívnejším, hlavne v spoločnosti narodenej v znamením Panna. Už si nie ste veľmi istí rozhodnutiami prijatými v práci.

Lev – Stretnutia by mohli byť veľmi zaujímavé. Dnes by ste nemali vstupovať do zložitých situácií, v práci môžete čeliť istým správam.

Panna – Pozitívny deň lásky vďaka Mesiacu v znamení. Dnes je lepšie robiť veci pokojne. Zlý čas na prácu, veci sa nevyvíjajú tak, ako by ste chceli.

Váhy – Mali by ste mať lepšie vzťahy, najmä so svojou rodinou. Jupiter vytvára problémy vo finančnej oblasti. Projekty, na ktorých robíte, sa nemusia vydariť.

Škorpión – V sobotu budete veľmi pozitívni a bolo by dobré, keby ste to preniesli aj na blízkych ľudí. Ideálny čas na premýšľanie o plánoch do budúcnosti.

Strelec –  V láske potrebujete pozornosť, lepšie je zbytočne nezveličovať a radšej sa vyhnúť hádkam. Práca v tomto mesiaci nebola najlepšia, od júna sa situácia zlepší.

Kozorožec – V láske sú veci lepšie, ale ak vzťah jednoducho nefunguje, môžete sa rozhodnúť ho uzavrieť. Ak máte dvoch partnerov súčasne, musíte sa konečne rozhodnúť. Oživenie v práci.

Vodnár – Venuša a Slnko sú priaznivé. Saturn vám dáva túžbu robiť nové veci. V práci môžu prísť isté návrhy. Práve teraz sa snažte zamerať na hospodársku stránku, na príjmy.

Ryby – V láske môžete mať isté pochybnosti, potrebujete čas na premyslenie. V prípade súdnych sporov a problémov s prácou je najlepšie počkať do 3. júna.