Horoskop na sobotu 29. júna: Znamenie dňa bude mať prelomovú sobotu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 29. júna
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na sobotu 29. júna.

BARAN

Sobota bude pre vás pozitívnym a zaujímavým dňom. Môžete začať novú cestu, a to vďaka zásahu niektorých priateľstiev, ktoré vám môžu pomôcť v profesionálnej sfére.

BÝK

V týchto dňoch pociťujete ekonomické problémy. Príliš veľa výdavkov, dokonca aj nepredvídaných, ktoré zaťažujú vašu finančnú situáciu. Paolo Fox upozorňuje na vzťahy medzi rodičmi a deťmi, maximálna opatrnosť viesť dialóg je nevyhnutná. Zabránite tak nedorozumeniu.

BLÍŽENCI

Mali by ste sa pokúsiť presvedčiť sami seba, že občasné otočenie stránky je tou najlepšou voľbou, aby ste mohli začať znova a aby ste sa zlepšili, dokonca aj na pracovisku. Skúste sa pozrieť do budúcnosti. Zotavenie v citoch, pokiaľ dávate viac priestoru láske a priateľstvu.

>>>Ako dobre ovládate vybrané slová? Otestujte sa v kvíze (II.)

RAK

Nie všetko ide tak, ako by ste chceli, naozaj, existujú nevyriešené otázky, ktoré by ste chceli objasniť a to vás robí nervóznym. Paolo Fox radí, skúsiť požiadať o pomoc.

LEV

Trochu tlmený deň, v ktorom prevláda únava. Potrebujete viac odpočinku, dnes sa snažte robiť len tie nevyhnutné záležitosti. Vyhnite sa kontrastom a diskusiám. Ak môžete všetko presunúť na zajtra, veci budú lepšie, aj s ohľadom na city a lásku.

PANNA

Sobota je vhodná na zotavenie v porovnaní s predchádzajúcimi dňami, aj keď stále existuje situácia, v ktorej sa musíte prekonávať. Môže sa objaviť trochu fyzickej a duševnej únavy, a to vás robí nervóznym. Pokúste sa relaxovať.

VÁHY

Pozitívny deň, v ktorom by mohli prísť dobré správy, pravdepodobne týkajúce sa odbornej sféry. Dokonca aj v sentimentálnom kontexte je to lepšie, deň je zaujímavý, pokiaľ sa nedržíte minulosti, s príbehmi, ktoré by sa teraz mali uzavrieť.

ŠKORPIÓN

Trochu stresujúci a podceňovaný deň. Existuje fyzická a duševná únava, pokúste sa nájsť spôsob, ako obnoviť vašu formu. Je čas pozrieť sa dopredu a urobiť nové plány do budúcnosti, neriešite minulosť.

>>>Žena nechala v rozpálenom aute malého psíka: Z jej reakcie vám príde zle!

STRELEC

Pre  Strelca je potrebná opatrnosť vo všetkých ohľadoch. Vyhnite sa fyzickému úsiliu. Potrebujete tiež pozornosť, pokiaľ ide o city, je tu nejaký problém a necítite sa úplne pokojne. Premýšľajte predtým, ako prehovoríte.

KOZOROŽEC

Kozorožci budú mať zaujímavú sobotu. Paolo Fox nemá žiadne pochybnosti, že koniec júna bude uprednostňovaný pre všetkých tých, ktorí sa chcú oslobodiť od minulosti. Dôležité stretnutia v citovej oblasti. Ste znamením dňa.

VODNÁR

U Vodnárov môžu v sobotu vzniknúť nejaké ťažkosti vo vzťahoch s ostatnými. Ideálne to nebude ani v láske a dokonca ani v práci, potrebujete viac trpezlivosti.

RYBY

Predpovede Paolo Foxa v tomto prípade naznačujú, že Ryby prejavujú rozhodnosť v rozprávaní. Stručne povedané, urob to teraz alebo nikdy! Nedeľa bude skutočne protichodný a kontroverzný deň. Nasledujúcich 48 hodín musíte žiť s väčšou opatrnosťou.