Horoskop na sobotu 27. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 27. februára 2021
  • Znamením dňa sú Váhy 

Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na sobotu 27.  februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – V láske musíte pochopiť, čo chcete, najmä ak žijete dva vzťahy, jeden oficiálny a jeden neoficiálny. V práci by mohol byť zablokovaný dôležitý projekt, ale nebojte sa: pomaly sa rozbehne.

Býk – Venuša už nie je v opozícii a to znamená, že pre lásku existujú dobré správy: okrem iného je priaznivý aj Mesiac. V práci sú celkom dobré časy, ale skúste zabudnúť na to, čo sa stalo za posledné dva týždne.

>>>Zemepisná priraďovačka na piatok: Spojíte 8 miest so štátmi, ku ktorým patria?

Blíženci –  V láske bude lepšie byť dnes a zajtra opatrný. V práci pokojne zvážte všetky svoje požiadavky a odložte rozhodnutia, ktoré by mohli viesť k problémom.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Kríza párov nezmizne zo dňa na deň, aj keď je horoskop dobrý. Tí, ktorí sú stále nezadaní, musia prísť na to, či majú o niekoho úprimný záujem. V práci je lepšie neotáľať, ak máte problém s obnovením zmluvy. Od júna už nebudete môcť odložiť isté zmeny.

Lev – Venuša už nie je v opozícii a teraz je oveľa jasnejšia, aj keď sa láska nemusí nutne vracať klopaním na vaše dvere. V práci netrvajte na projekte, ktorý nikam nevedie. Môžete dokonca uvažovať o odchode alebo zmene.

Panna – Venuša sa začína dostávať do opozície: to je problém pre páry, ktoré už čelia kríze. V práci musia niektorí do troch mesiacov urobiť dôležitú voľbu, ktorá by im mohla dokonca zmeniť život.

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Dobrá správa pre lásku: pozitívna vlna pokračuje, ale snažte sa nebyť príliš vyberavý, ak hľadáte nový vzťah. Ak ste v práci už niekoľko rokov, možno uvažujete o zmene. Stabilita čoskoro príde. Ste znamením dňa.

Škorpión – Mesiac končí celkom dobre v oblasti lásky. V práci ak o niečom pochybujete: radšej nerobte unáhlené kroky.

Strelec – Tlmený deň pre pocity: víkend neprináša nič nové. Pokúste sa zabrániť polemike a urovnať rozdiely. V práci statočne čelte niečomu nesprávnemu.

>>>Diktát na piatok 26. februára: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec –  Koniec mesiaca bude v oblasti lásky lepší ako na jeho začiatku. Ak niečo nejde v práci tak, ako by malo, zbytočne sa neunáhlite.

Štýlový dámsky e-shop

Vodnár – Túto fázu je potrebné mať v láske pod kontrolou: snažte sa byť opatrní s tými, ktorí sa narodili v znamení Škorpióna a Leva. V práci z ekonomického hľadiska existujú ťažkosti: pokúste sa vyriešiť problémy a pripraviť sa na zmeny.

Ryby – Vo vzduchu je cítiť malú únavu, pokúste sa mať všetko v láske pod kontrolou. V práci sú dobré časy: pokúste vyriešiť problémy a inovujte.