Horoskop na sobotu 23. marca: Toto znamenie bude mať víkend lásky

  • Denný horoskop na sobotu 23. marca
  • Lev sa bude musieť pripraviť na akési problémy
  • Pre Býka sa bude víkend niesť v znamení lásky

Každý jeden z nás už určite aspoň raz čítal horoskop pre svoje znamenie, či už na daný deň, týždeň, mesiac či dokonca rok. Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.

Horoskop na sobotu 23. marca

BARAN

Sobota sa začne akousi skvelou správou a dobrou dávkou energie. Tí, ktorí musia aj v tento deň pracovať, budú určite prínosom, ak ste doma, svoju energiu presmerujte na iné aktivity. Vo všeobecnosti vás čaká veľmi dobrý víkend.

BÝK

Víkend sa bude niesť v znamení lásky. S parnerom ste si veľmi blízki, čo si obaja uvedomujete a tak prežijete veľmi pekné dni. Tí, čo musia pracovať, dostanú skvelú správu týkajúcu sa ich ekonomickej situácie.

BLÍŽENCI

Pri pohľade do zrkadla si uvedomíte, že ste počas zimy pribrali nejaké to kilečko a s príchodom jari by ste preto mali začať robiť nejaký šport. Dariť sa vám bude v sobotu aj v láske.

RAK

V sobotu sa budete venovať rodine. Či už vášmu partnerovi, ak teda nebudete v práci, alebo rodičom či súrodencom. Usporiadajte niečo pekné, prípadne pozvide vašich najbližších na obed.

LEV

Víkend sa najlepšie nezačne a budete sa musieť pripraviť na isté problémy. Ak trávite deň v práci, môže sa to týkať niektorých kolegov, prípadne môže vzniknúť dusná atmosféra medzi vašimi priateľmi.

PANNA

Pre slobodné Panny by mohla priniesť sobota dobré správy. Už nejakú dobu premýšľate nad istou osobou, ktorú ste dávnejšie spoznali a ostanete prekvapení, že možno predsa existuje záujem aj z jej strany. Okrem toho skúste cez víkend vypnúť a čas strávte s priateľmi či rodinou.

Prečítajte si tiež: Poznáte psie plemená? Otestujte sa v našom krátkom kvíze

VÁHY

Prežívate obdobie veľkej nespokojnosti. Dôvod? Samozrejme ide o prácu. Cítite, že ste málo docenení a ste už z toho unavení, no svoj hnev držíte na uzde. Hviezdy však naznačujú stagnáciu a výhliadku dobrých časov.

ŠKORPIÓN

Tento víkend bude pre vás veľmi pokojný, dokonca k vám môže zavítať príjemná návšteva. Využite svoj voľný čas, aby ste ho strávili s rodinou či partnerom.

STRELEC

Heslom dnešného dňa je rovnováha. V poslednej dobe ste sa cítili ako na hojdačke kvôli starostiam v láske, no aj v práci, ktorá vás neuspokojuje. Konečne sa však dostávate do harmónie a hlavou sa vám prestávajú preháňať zlé myšlienky.

KOZOROŽEC

Dnes je skvelý čas na to, aby ste sa venovali vášmu partnerovi. Ak ste počas týždňa spolu veľa neboli, vynahraďte si to. Prehodnotíte aj vašu prácu a začnete intenzívnejšie nad ňou premýšľať.

VODNÁR

Sobota má pre vás pripravené akési prekvapenie. Jarný vzduch vám zlepší náladu a budete mať na tvári celý deň úsmev. Popoludní môžete stretnúť aj priateľa, ktorého ste už dávno nevideli.

RYBY

Posledné dni neboli ideálne, no sobota vám to vynahradí. Dajte prednosť vašim priateľom či rodine a zoraganizujte príjemné posedenie s výborným jedlom a skvelou zábavou.