Horoskop na sobotu 17. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 17. októbra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 17. októbra:

Baran –Môže vás prilákať niekto veľmi odlišný od vás, dôkladne zvážte vaše činy. Pokiaľ ide o prácu, obdobie je produktívne, aj keď trochu náročné.

Býk – Počas soboty môžete pociťovať únavu, snažte sa viac oddychovať. Čo sa týka práce, niekto sa v poslednom období rozhodol prestať ísť za svojimi cieľmi, pretože neveril vo svoje schopnosti.

>>>České slová, ktoré znejú v slovenčine úplne inak: Zvládnete náš kvíz?

Blíženci – Deň vhodný pre pevné vzťahy, ktoré sa môžu ešte viac upevniť. Z obchodného hľadiska sa snažte byť diplomatickí a príliš sa nestresujte.

Rak – V láske sa môžu vyskytnúť nejaké nezhody, dajte si pozor, aby ste sa od seba ešte viac nevzdialili. Čo sa týka práce, dajte si pozor na nejednoznačné situácie.

Lev – S priaznivým Mesiacom by ste mohli zažiť príjemné stretnutie. Čo sa týka práce, stále máte nejaké ťažkosti. Dobré správy sú však už na ceste.

Panna – Prechod Mesiaca a Venuše vašim znamením zabezpečia deň plný vášne. Čo sa týka práce, je vhodný čas hovoriť o profesionálnych vyhliadkach. Ste znamením dňa.

Váhy – Sobotu bude pre vaše znamenie pozitívna, ale vzťahy v kríze je potrebné riešiť veľmi opatrne. V oblasti práce máte pocit, že v niečom zaostávte alebe nestíhate všetko tak, ako by ste chceli.

Škorpión – Nebude to ideálny deň: vo vzťahu buďte opatrní, snažte sa zabrániť konfliktom s partnerom.  Pokiaľ ide o prácu, pokúste sa konať bez náhlenia. Potrebujete nové podnety!

Strelec – Mesiac v opozícii môže spôsobiť, že budete mať v hlave veľa myšlienok, môžete sa cítiť nepokojne. Čo sa týka práce, je to pozitívny deň. Niektoré príliš zložité projekty sa nezačnú ihneď.

Kozorožec – Buďte úprimní k tým, ktorých máte radi: Október vám dáva príjemné emócie. Pokiaľ ide o prácu, sľubné správy sú na ceste. Ak ste mali nejaké problémy, teraz ich môžete odstrániť.

Vodnár – Mesiac v znamení prináša určité pochybnosti: môže byť ťažké zachovať si pokoj. Pokiaľ ide o podnikanie, buďte opatrní. Dajte si pozor na výdavky.

Ryby – Pozitívny deň z pohľadu vzťahov či rodinných vzťahov. V oblasti práce môžete dostať nejaký návrh, dôkladne všetko zvážte.