Horoskop na sobotu 16. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto koláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 16. mája
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 16. mája:

BARAN

Paolo Fox predpovedá v sobotu trochu tlmený deň, v láske nie je všetko tak, ako by ste si želali. Je lepšie vyhnúť sa hádkam či zbytočným konfliktom.

BÝK

V týchto dňoch ste dosť unavení a vystresovaní, Paolo Fox odporúča viac relaxovať a nezaťažovať sa vecami, ktoré sa dejú v tomto období. Ostaňte pokojní.

>>>Nájdite 6 slov v online osemsmerovke a buďte čo najrýchlejší – bez možností!

BLÍŽENCI

V sobotu môže byť práca trochu náročná a únavá, priaznivý Mesiac však pomáha láske, mali by ste to využiť. Naplánujte si niečo príjemné s partnerom či rodinou.

RAK

Práve teraz pociťujete trochu nepokoja, v práci je dosť stresu, čo nepôsobí dobre na vašu psychiku. Dôležité je, aby ste sa zamerali na príjemnejšie činnosti a venovali sa viac sebe.

LEV

V týchto dňoch pociťujete únavu, pokúste sa vyhnúť problémom. Paolo Fox odporúča nepúšťať sa do náročných úloh a ak nemusíte, radšej sa nezapájajte do ťažkých diskusií.

PANNA

V sobotu by ste si mali podľa Paola Foxa vyčistiť myseľ, v súčasnosti je príliš veľa vecí, na ktoré myslíte. Hlavne sa zbavte minulosti, ktorá vás stále prenasleduje.

VÁHY

Paolo Fox predpovedá Váham trochu únavný deň, no i napriek tomu ho môžeme označiť za pozitívny. Skúste dnes urobiť niečo, čo ste už dlhšie odkladali.

ŠKORPIÓN

Konečne sa začnete cítiť lepšie či už po fyzickej alebo psychickej stránke, do práce môžu prísť nové príležitosti. Pozerajte sa na veci z pozitívneho uhla.

STRELEC

Toto je okamih uzdravenia a istého vnútorného pokoja. Ak máte v práci problémy, nájdete riešenia, ktoré síce nemusia byť účinné hneď, no dajú vám nádej.

Pre milovníkov Talianska a talianskeho jazyka, viac >>>TU

KOZOROŽEC

Pokiaľ ide o lásku, konečne je čas vrátiť sa do hry. Či ide slobodných alebo zadaných, sobota môže byť skutočne dobrý deň v citovej oblasti. Ste znamením dňa.

VODNÁR

V sobotu sa pokúste viac relaxovať, práve v týchto dňoch to skutočne potrebujete, hlavne sa dobre nastavte po psychickej stránke.

RYBY

Paolo Fox odporúča, aby ste si dali pozor na lásku, možno budete musieť urobiť nejaké dôležité rozhodnutia. Predtým však o tom poriadne premýšľajte.