Horoskop na sobotu 12. októbra: Znamenie dňa bude mať pekný deň na lásku

  • Horoskop na sobotu 12. októbra
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na sobotu 12. októbra.

BARAN

Dnes a zajtra budete mať možnosť vďaka Mesiacu vo vašom znamení získať lepšie výsledky, prípadne zvládnuť nejakú situáciu, či dostanete dobré správy. Pekný deň čo sa týka lásky. Ste znamením dňa.

BÝK

V posledných dňoch ste veľmi nervózni ako v práci, tak aj vo vzťahu s vašim partnerom. Práve dnes by ste sa mali snažiť rozptýliť, napríklad športom alebo inými aktivitami, ktoré vás zaujímajú.

BLÍŽENCI

Venujte sa počas tohto víkendu viac láske, okrem toho sú uprednostňované všetky medziľudské vzťahy. Čo sa týka práce, na vašej strane máte dôležité planéty, ktoré vám pomôžu prekonať možný problém.

>>>Jasmina šokovala slovami o synovi Sanelovi: Na jeho tvár si musela zvykať

RAK

Práve sobota je pre vás jeden z dní tohto týždňa, ktorý je veľmi pozitívny. Konečne máte za sebou ťažké obdobie čo sa týka lásky a môžete napredovať. Práve to umožnilo posilniť váš vzťah a začať tak novú fázu. Túto energiu využite na riešenie nových problémov.

LEV

Raz sa máte dobre, inokedy zase nemáte na nič náladu. Práve taká by mala byť vaša sobota. Na jednej strane prežívate vynikajúce obdobie z profesionálneho hľadiska, no na druhej strane ste dosť zanedbali svoje city. Môžu sa preto objaviť hádky, ktoré musíte ustáť a dať všetko do poriadku.

PANNA

V sobotu môžete byť nervózni, takže sa musíte popasovať so všetkými ťažkosťami. Energiu preto venujte na príjemnejšie aktivity, ktoré vás tešia a zároveň sa vnútorne upokojíte. Dnes si dajte ale pozor na niektoré výdavky, mohli by ste minúť viac, ako ste mali v pláne.

>>>Poznáte krstné mená známych Slovákov? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

V sobotu budete pod stresom, čo by mohlo ovplyvniť váš vzťah. Pokúste sa venovať väčšiu pozornosť partnerovi, nakoľko z dlhodobého hľadiska to nie je vôbec pozitívne. Možno nastal čas zhodnotiť situáciu.

ŠKORPIÓN

Ak ste slodobní, práve dnes môžete stretnúť zaujímavú osobu. Okrem toho máte celkom pokojný deň, čo si všimli aj vaši najbližší a práve vo vašej spoločnosti hľadajú akýsi pokoj. To vás samozrejme teší, vychutnávajte si víkend.

STRELEC

Vaša rodina si v sobotu vyžaduje pozornosť a okrem toho by sa vám opäť zišlo niekoľko dní voľna. Výsledkom je stres, ktorý vám uberá na nálade a energii a môže vám pokaziť až celý víkend.

KOZOROŽEC

Sobota by pre vás mohla byť celkom dobrá. Konečne si môžete trochu oddýchnuť a načerpať stratenú energiu, ktorá vám poriadne chýba. Povenutjte sa aj vášmu partnerovi, ocení to.

>>>VIDEO Ľudia sa ľúčia s Karlom Gottom: Zábery plné smútku

VODNÁR

Tak, ako počas celého týždňa, aj v sobotu sa budete uberať správnym smerom, najmä v láske. Ak už vo vzťahu žijete, práve teraz je dobré obdobie na potvrdenie citov od partnera. Vo všeobecnosti budete mať dobrý deň.

RYBY

V sobotu budú mať Ryby pozitívny a ozdravný deň. Mali by ste sa povenovať veciam, ktoré ste dlhšie odkladali, rozhodne dnes buďte aktívni, nestojte na jednom mieste.