Horoskop na sobotu 10. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 10. októbra 2020
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 10. októbra:

Baran – Sobota a nedeľa sa budú niesť v nervóznom duchu. Snažte sa vyhnúť hádkam. Z hľadiska práce bude dnes tlmený deň. S človekom v znamení Ryby alebo Škorpión by mohlo dôjsť k nedorozumeniu.

Býk – Ak je v láske nejaký problém, skúste ho vyriešiť v sobotu, nie na ďalší deň. Z obchodného hľadiska zostaňte pokojní. Počkajte trochu dlhšie a skvelé riešenia prídu.

>>>Otestujte sa v gramatickom kvíze: Zvládnete ho na plný počet bodov?

Blíženci – Nervózny deň pre oblasť lásky. Zdá sa, že existuje istá vzdialenosť od partnera. Čo sa týka práce, dobré príležitosti sú na ceste.

Rak – Mesiac je vo vašom znamení: ak potrebujete hovoriť o dôležitých veciach, urobte to v sobotu, bude to pekný deň pre pocity. Čo sa týka práce, pozitívny deň: prišiel čas na rozšírenie vedomostí. Ste znamením dňa.

Lev – Od nedele bude Mesiac vo vašom znamení, ale v sobotu sa snažte vyhnúť komplikáciám. Pokiaľ ide o prácu, nerobte príliš veľa: ťažké chvíle prekonáte.

Panna – V tomto období sa môžu zrodiť krásne milostné vzťahy, ktoré sú predurčené na to, aby sa stali dôležitými. Pokiaľ ide o podnikanie, snažte sa byť opatrní, ale nenechajte si ujsť dobrú príležitosť.

Váhy – V sobotu sa snažte nehádať kvôli triviálnym dôvodom, nezhoršujte zbytočne situáciu. Po pracovnej stránke sa dnes neunáhlite.

Škorpión – Sobota sa bude niesť v znamení porovnávania. Fascinujúci deň aj pre neformálne vzťahy. Na pracovnej úrovni po niekoľkých problémoch čakáte na riešenie.

Strelec – Venuša zatiaľ nie je priaznivá, no v sobotu by ste chceli začať istý dialóg. V pracovnej oblasti sa snažte zostať pokojní a budovať veci postupne.

Kozorožec – Mesiac je v opozícii, bude to ťažký deň z pohľadu citov. Na pracovnom poli prichádzajú príležitosti najmä pre tých, ktorí pracujú pre niekoho ako zamestnanec.

Vodnár – Niektorí ľudia sa k vám možno nesprávali veľmi dobre a využili vašu dobrotu. V pracovnej oblasti ste veľmi energickí, dávajte však pozor, aby sa energia nepremenila na hnev.

Ryby – Pozitívna sobota pre lásku, nezabudnite však, že Venuša je stále v opozícii. Pokiaľ ide o prácu, ak sú ľudia, ktorí vám môžu pomôcť, teraz je správny čas sa ich opýtať.