Horoskop na pondelok 9. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: FB, pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 9. novembra 2020
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 9. novembra:

Baran – Láska by nemala poznať žiadne prekážky, ale už dlho s vami niečo nie je v poriadku. Pokiaľ ide o prácu, do budúceho roka vstúpite s veľkými plánmi.

Býk – Ráno je stresujúce, ale nebojte sa: popoludnie bude výrazne lepšie. V práci môžu mať predovšetkým samostatne zárobkové osoby dobrý nápad.

>>>Slováci, ukážte sa! Priradíte správne slovenské mestá do krajov? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Venuša je priaznivá, hviezdy prajú citom. Ak ste mali v minulosti v oblasti práce isté problémy, mohli by ste teraz zatiahnuť ručnú brzdu.

Rak – November nie je najlepším mesiacom na lásku, vo vzduchu je príliš veľa napätia. Tí, ktorí v minulosti neverili vo váš potenciál, budú musieť teraz zmeniť názor.

Lev – Priaznivý Mesiac v prvej polke dňa, situácia v láske bude celkom dobrá. Pokiaľ ide o prácu, pokúste sa zachovať diplomaciu. Niektorí ľudia nie sú na vašej strane a na konci mesiaca sa od nich môžete dištancovať!

Panna – Popoludní bude priaznivý Mesiac vo vašom znamení, situácia v láske bude menej rozrušená. Pokiaľ ide o prácu, snažte sa byť pokojní a dávajte pozor na výdavky, do konca roka ich bude viac.

Váhy -Už 12. novembra bude Mesiac vo vašom znamení, máte chuť milovať a zažiť pekné pocity. Pokiaľ ide o prácu, nepodceňujte návrhy, ktoré dostanete: môžu byť veľmi zaujímavé. Ste znamením dňa.

Škorpión – Do vášho života môže prísť niečo nové, aj keď v láske bude situácia ráno trochu komplikovaná. V práci nerobte finančne uponáhľané kroky.

Strelec – Pozitívne ráno v oblasti pocitov, popoludnie už o niečo menej: môžu nastať problémy. V práci sa od 21. decembra veľa vecí zmení. Potrebujete viac potvrdení.

Kozorožec – Ak v nedeľu panovalo vo vzťahu napätie, v pondelok sa snažte k tomu nevracať. Dajte si pozor, aby ste v práci nevyvolávali konflikty.

Vodnár – Ak musíte čeliť dôležitým rozhovorom, počkajte na popoludnie alebo do 12. novembra. V práci máte jasnejšie predstavy a všetko sa zdá byť oveľa priaznivejšie.

Ryby – Páry, ktoré o niečom diskutovali, môžu v niečom prevziať iniciatívu. V práci sa po obede všetko skomplikuje: ráno bude určite lepšie.