Horoskop na pondelok 29. júna: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 29. júna
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 29. júna:

Baran – Lepšie je vyhnúť sa problémov, Mesiac bude v opozícii. S osobou narodenou v znamení Váh by sa mohla viesť diskusia. V práci vás niečo trápi.

Býk – Páry musia niečo prehodnotiť, situáciu je potrebné reorganizovať. Je lepšie odložiť dôležité rozhodnutia na iný deň. Pred vykonaním zmien by bolo lepšie vyhodnotiť situáciu.

>>>Viete, čo by ste nemali robiť počas búrky? Pozor aj na umývanie riadu!

Blíženci – Priaznivý Mesiac. V pondelok by ste mali niečo prehodnotiť. V priebehu nasledujúceho mesiaca obdržíte niekoľko správ týkajúcich sa práce či štúdia.

Rak – Tlmený deň na lásku, predvšetkým pre slobodných. Pri práci je lepšie postupovať opatrne. Dnes sa cítite trochu nepohodlne.

Lev – Paolo Foxa radí, aby ste starostlivo riešili svoje citové problémy, dajte si pozor, aby ste sa neunáhlili. V práci sa uistite, že robíte veci správne.

Panna – Láska je práve teraz v popredí, v pondelok sa budete dobre cítiť. Počas tohto dňa sa môžete učiť nové veci alebo zlepšovať prácu. Ste znamením dňa.

Váhy – Mesiac v znamení vás podporuje v láske. Nové znalosti sa môžu stať v tomto období dôležitými a prínosnými. S trochou úsilia a rizika môžete byť najlepší vo svojej práci.

Škorpión – Pozitívny deň na lásku, v niečom sa môžete rozhodnúť. Priaznivý vplyv Slnka pomáha k celkovému zotaveniu. Držte sa ďalej od neistých situácii.

Strelec – V poslednej dobe sa vyskytlo veľa problémov, ale pondelok bude lepší deň. Paolo Fox predpovedá oneskorenia a nejaké prekážky v práci a vo financiách.

Kozorožec – Trochu náročnejší deň, niektoré veci neberte príliš vážne. Dnes by ste určite nemali obnovovať diskusie predchádzajúcich dní.

Vodnár – Zložitý deň na lásku, lepšie je vyhýbať sa diskusiám so svojím partnerom. Zmeny v práci vedú k lepšej situácii.

Ryby – Náročnejší deň v oblasti citov. Nová láska sa však môže stať dôležitou. Čo sa týka práce, čaká vás pokojný deň, v najbližších dňoch môžu prísť nejaké novinky.