Horoskop na pondelok 25. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na pondelok 25. mája 
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 25. mája:

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste v pondelok nemali veľa pracovať, pozor na únavu. Dobrý deň na pocity, teraz môžete hovoriť, aby ste niektoré veci objasnili. Dajte si pozor na možnú nervozitu.

BÝK

Paolo Fox odporúča, aby ste sa v týchto dňoch veľmi neunavili a pozor si tiež dajte na dochvíľnosť. V láske budete musieť urobiť istý výber. Práca vám spôsobuje trochu stresu a nervozity.

>>>Dokážete odpovedať správne na všetkých 7 otázok nášho všeobecného kvízu? Otestujte sa

BLÍŽENCI

Blížencov čaká pozitívny deň. Ak musíte čeliť v láske istej vzdialenosti, práve teraz by ste ju mohli prekovať. V práci hľadáte nové príležitosti. Ste znamením dňa.

RAK

Pozor na morálku, tá by mohla byť počas pondelka dosť nízka. Pokúste sa na niekoľko dní vyhnúť diskusiám a problémom, či už v práci alebo vo vzťahoch.

LEV

Podľa Paola Foxa vám praje Venuša, vďaka ktorej môžete očakávať v blízkej budúcnosti dobré výhliadky. Tlmený čas v práci, čo je pre vás frustrujúce. Snažte sa veľmi neunaviť.

PANNA

Paolo Fox predpovedá zotavenie v láske, možné prekonanie istej nerozhodnoti. V práci sa môžu objaviť malé problémy či neistoty, ktoré sa čoskoro vyriešia. Vhodný deň na duševnú obnovu.

VÁHY

Pondelok bude trochu stresujúci deň, počas ktorého môžete veľa premýšľať. Ak sú v láske problémy, skúste byť obzvlášť opatrní. V prípade, že máte v práci dôležité postavenie, možno dnes budete musieť urobiť isté rozhodnutia.

ŠKORPIÓN

Vo vašom znamení máte Mesiac, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť určité veci, ktoré nejdú dobre. Pri niektorých problémoch môže byť niekto proti vám.

STRELEC

Pondelok bude podľa Paola Foxa skvelý deň na rozprávanie sa o citoch: či už ide o objasnenie niečoho zlého alebo o vyriešenie istých nedorozumení. Môžu prísť nejaké správy.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa bude pondelok dosť únavným dňom. V láske sa musíte dostať z problematických situácií. Od budúceho týždňa sa zvýšia pracovné povinnosti či štúdium.

>>>Online pexeso slávnych hercov: Nájdite dvojice fotkám v čo najkratšom čase

VODNÁR

Priaznivý Mesiac a Slnko vám dávajú pozitívnú energiu. Zaujímavé obdobie na nové stretnutia. V práci môžu mať vaše návrhy úspech.

RYBY

I keď máte teraz priaznivé obdobie z hľadiska citov, práve dnes by sa mohli objaviť určité pochybnosti. Páry by mohli mať aj vážnejšie problémy, dokonca by sa mohli rozísť.