Horoskop na pondelok 23. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na pondelok 23. novembra 2020
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 23. novembra:

Baran – V láske stále potrebujete trochu trpezlivosti, aj keď to bude lepšie ako predchádzajúci deň. V práci si musíte dobre premyslieť, čo chcete robiť. Dajte si pozor na diskusie s tými, ktorí sa narodili v znamení Váh.

Býk – Dôležitý deň pre pocity a lásku, ak ste s partnerom začali o niečom viesť diskusie, doriešte to dokonca. V práci musíte nájsť vyrovnanosť: zdá sa, že sa v spoločnosti iných necítite dobre.

>>>Tieto 4 vianočné stromčeky budú v roku 2020 trendy: Inšpirujte sa výzdobou

Blíženci – Začiatok nového týždňa bude priať novým stretnutiam. S prijatím alebo odmietnutím návrhu v práci počkajte do konca decembra.

Rak – Pokúste sa podporiť dialóg s partnerom, teraz to bude jednoduchšie, aj keď problémy pretrvávajú. V práci, aj keď to nebude ľahké, sa snažte vyhnúť hádkam.

Lev – Ak ste zažili krízu vo vzťahu, teraz je čas ju prekonať s odvahou a odhodlaním. V práci nepodceňujte nové návrhy, ale pozor na výdavky.

Panna – Vo vzťahu sa môže objaviť menšie napätie, všetko sa dá ale vyriešiť. Ak v práci musíte niečo navrhnúť, urobte to opatrne.

Váhy – Venujte väčšiu pozornosť tomu, čo hovoríte, mohlo by to spôsobiť menšie nedorozumenia. V práci sa situácia odblokuje: stále však existujú malé problémy.

Škorpión – V pondelok bude dobrý deň z pohľadu pocitov, Mesiac už nie je v opozícii a so svojím partnerom môžete prekonať isté ťažkosti. V práci je potrebné skontrolovať niektoré správy, buďte však opatrní.

Strelec – Pondelok bude trochu nervózny deň, v pocitoch môže vzniknúť rozuršenie či menšie konflikty s partnerom.  V práci sa vyhýbajte konfrontáciám. Musíme byť viac racionálni.

Kozorožec – Zaujímavý deň predovšetkým z pohľadu emócií a pocitov. V práci je vo vašom znamení Jupiter, ktorý vám pomôže vyriešiť niektoré problémy spojené so spormi či súdnymi spormi. Ste znamením dňa.

Vodnár – Vo vzťahu by ste mali lepšie pochopiť, čo vlastne chcete, niekedy ste nerozhodní. V práci pôjde o deň, ktorý môže večer priniesť nejaké problémy.

Ryby – Nervózny deň v láske s negatívnym vplyvom Mesiaca: venujte pozornosť diskusiám so svojím partnerom. V práci je správny čas vykročiť vpred. Venuša vám pomáha.