Horoskop na pondelok 22. februára: Čo predpovedajú hviezdy všetkým znameniam?

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 22. februára 2021
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na pondelok 22. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Niektoré planéty sú vzdialené, ale nebojte, láska môže byť už za rohom. V poslednej dobe ste dosť zaneprázdnení, určite však všetko zvládnete, môžete si vyhrnúť rukávy.

Býk – V láske sa konečne vracia trochu pokoja, ale buďte opatrní, pretože môžu existovať isté problémy. V práci buďte pripravení na určité zmeny, ktoré sa môžu týkať či už kolegov, úloh alebo práce všeobecne.

>>>Zemepisná priraďovačka na nedeľu: Spojíte 6 miest so štátmi, v ktorých sa nachádzajú?

Blíženci – Mesiac je priaznivý: dobrá správa pre vzťahy, niečo by vás mohlo potešiť. V práci nastal čas na zotavenie niečoho, čo ste stratili alebo prerušili: pripravte sa na novinky.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Ak sa musíte rozhodovať v oblasti lásky, bude to zaujímavé obdobie. Pri práci ukážete, ako vám záleží na tom, čo robíte: buďte opatrní, aby ste to však nepreháňali.

Lev – V láske sa snažte nehádať, pretože Mesiac je v kritickom postavení. Nič však nebude ohrozené, ale neurobte zlý krok – buďte hlavne trpezliví.

Panna – Mesiac je v opozícii: vyzýva vás k obozretnosti, snažte sa udržať negatívne emócie pod kontrolou. V práci ste zaneprázdnení, možno kvôli niektorým nedávnym zmenám. Odložte akékoľvek rozhodnutia alebo diskusie na iný deň.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Mesiac  je v priaznivom postavení a môže priniesť veľa dobrých správ. V práci sú tieto dni veľmi plodné: zaujímavé kontakty a dobré príležitosti. Ste znamením dňa.

Škorpión – V láske máte čo povedať: neuzatvárajte sa do seba, pretože je vhodný čas na dôležité rozhodnutia. Ak máte v práci nejaké požiadavky, je na to ideálny čas. Pozor však na výdavky, je to tiež dôvod na časté hádky.

Strelec –  Pokúste sa vyriešiť problém v láske, ak je potrebné niečo prediskutovať, neodkladajte to. V práci pociťujete menšiu neistotu: ak niečo nefunguje, možno je to tým, že musíte zmeniť stratégiu.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Po náročných dňoch prichádza priaznivá časť mesiaca pre oblasť lásky. Vo všeobecnosti ste veľmi pragmatickým znamením, no nemali by ste strácať čas a sústrediť sa iba na prácu.

Vodnár – Venuša je stále v opozícii, ale nebojte sa: láska nie je ďaleko, príde v ten správny čas. Niektoré zmeny v práci sú na ceste: dávajte si však pozor na ekonomické problémy, ktoré je ešte potrebné vyriešiť.

Ryby – V láske môžu nastať určité problémy v oblasti komunikácie. V práci sa často hovorí o tom, ako sa zapájate do aktivít: vaše nápady sú dobré, ale musíte niektoré veci ešte viac doladiť.