Horoskop na pondelok 13. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 13. januára
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 13. januára.

BARAN

Dnes je pre Baranov veľmi pozitívny deň lásky, po náročnom období sa začína fáza obnovy. V skutočnosti ste schopní vyriešiť isté problémy, ktoré ste nejaký čas nosili vo svojom vnútri. Buďte viac optimistickí, no zároveň opatrní. Niektoré diskusie v práci by nemuseli dobre dopadnúť.

BÝK

V láske to určite nie je ideálne, naopak, pociťujete stres a napätie. Od zajtra sa však zotavíte vďaka priaznivej Venuši. Pozitívne správy v pracovnej oblasti, ale musíte sa usilovať, inak vplyv hviezd nestačí, všeobecne dobré psychofyzické zotavenie.

BLÍŽENCI

Podľa horoskopu Paola Foxa bude dnešok, vďaka vynikajúcemu vplyvu Mesiaca, plný energie. V práci mohlo dôjsť k situácii, ktorá vás zasiahla, no v skutočnosti to mohlo byť celé úplne inak. Aby ste však veci robili dobre, potrebujete hlavne pokoj.

>>>Na Plese v opere zahviezdilo niekoľko celebrít: Pozrite, ako to niektorým pristalo

RAK

Milý Rak, vďaka pozitívnemu vplyvu Mesiaca potrebujete objasniť veľa otázok. Urobte to najmä večer, kedy sú k vášmu znameniu hviezdy priaznivé. Pri diskusiách v práci sa pokúste ostať pokojní.

LEV

Konečne je podľa horoskopu Paola Foxa pozitívna láska. Ak prežívate dôležitý vzťah, teraz môže dôjsť k istým zmenám. V práci ste dosť zaneprázdnení, pretože sa nemôžete vždy spoľahnúť iba na ostatných.

PANNA

Užívajte si tento deň, najmä z citového hľadiska, pretože môže prísť niečo zvláštne. Všetko sa však môže neskôr zhoršiť, preto by ste mali dnešok využiť. V práci máte toho veľa, možno preto, že by ste chceli mať všetko pod kontrolou. Pokúste sa to nepreháňať.

VÁHY

Dnes musíte ostať pokojní, nenechajte sa zbytočne vytočiť. V skutočnosti môže existovať niekto, kto vás nemôže ani vystáť, prípadne vám chce podraziť kolená. Nezaťažujte sa tým príliš, musíte teraz vyriešiť hlavne niektoré otázky, ktoré vás dlhšie trápia.

>>>Poznáte slávne animované rozprávky len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

ŠKORPIÓN

V týchto dňoch môžu existovať isté zvláštne pocity, takže by ste najlepšie mali využiť hviezdy. Ak stále pretrvávajú problémy minulosti, skúste na to konečne zabudnúť. Najmä v láske sa nezdržiavajte nedosiahnuteľnými vzťahmi. V práci by ste sa mohli nad niečím rozhodovať.

STRELEC

Podľa horoskopu Paola Foxa je dnešok dňom zotavenia v láske a plný skvelých emócií, hlavne u tých, ktorí sú už dlhšie zadaní. Pokúste sa čo najviac využiť tento deň a nájsť pokoj. V práci je možné veľké uspokojenie, príjemné zmeny pre tých, ktorí chcú robiť kariéru. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Paolo Fox predpovedá pozitívny deň najmä v láske. Dnešný deň bude zaujímavý z mnohých hľadísk, predovšetkým z pohľadu citov, nakoľko sa už zajtra stane Venuša priaznivou. Môžu existovať aj dobré pracovné príležitosti.

VODNÁR

Pokúste sa vyhnúť sporom a stretom s ľuďmi okolo vás, najmä v práci. Podľa horoskopu máte v opozícii Mesiac, môže sa preto objaviť nervozita. V týchto dňoch nie ste v dobrej kondícii, preto sa vyhnite nadmernému úsiliu. Venujte pozornosť výdavkom.

RYBY

Pondelok bude zaujímavým a vzrušujúcicm dňom, pričom môžu prísť dobré správy z mnohých hľadísk. Cítite sa však unavení, takže sa vyhnite zbytočným sporom. V práci budete zaneprázdnení kvôli novým povinnostiam.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.