Horoskop na pondelok 10. júna: Ktoré znamenia budú mať dobrý začiatok týždňa?

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 10. júna
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 10. júna

BARAN

Zdá sa, že tento týždeň začína lepšie, ako ste pôvodne čakali. Dokonca aj počas celého júna by sa mohli naskytnúť tie správne príležitosti. Týkať sa to môže aj citov.

BÝK

Pondelok bude priaznivým dňom, v ktorom preukážete silu a odhodlanie. Môžete vyriešiť problémy, ak nejaké vznikli. Ak sa v týchto dňoch zrodil vzťah, je dosť možné, že sa mu bude dariť.

BLÍŽENCI

Niektoré situácie zostali nevyriešené, možno sú spájané s právnymi otázkami. Pondelok a utorok môžu byť hektické dni, zatiaľ čo v stredu chytíte druhý dych a budete sa môcť venovať niektorým problémom.

>>>Ako vám išiel na škole slovenský jazyk? Otestujte sa v našom kvíze

RAK

V tomto období pociťujte dosť veľké napätie. Je potrebné objasniť vaše zámery na leto a lepšie zvládnuť tlak budúcich dní. Konajte s rozvahou, nebude to až také hrozné.

LEV

Na vašej strane je Jupiter, Venuša a Slnko, čo vám zaručí dobrý deň. Dajte stranou vašu hrdosť a sebestačnosť, môžu predstavovať prekážku vašej spokojnosti. V utorok a v stredu sú priaznivé dni na lásku.

PANNA

Vyzerá to na veľmi rušný deň napriek Mesiacu, ktorý je na vašej strane. V láske sa môžu objaviť určité prekvapenia, no neznamená to, že vzťahy budú ohrozené. Prsty v tom jednoducho môže mať práca. Dávajte si v tejto oblasti pozor na zmeny, ktoré nebudú závisieť od vás.

VÁHY

V tomto týždni je Mesiac na vašej strane, ale existujú určité tlaky v práci, v ktorej od vás chcú stále viac. Avšak láska môže priniesť niekoľko pozitívnych prekvapení, najmä medzi utorkom a stredou.

ŠKORPIÓN

Merkúr je na vašej strane a niektoré odpovede, na ktoré čakáte, môžu konečne prísť. Zlú situáciu využívajte vo svoj prospech, v hre sú niektoré zásadné zmeny, napríklad v práci. V každom prípade sa vám črtá celkom dobrý týždeň. Ste znamením dňa.

>>>Od januára sa zvýši rodičovský príspevok a prídavok na dieťa spolu o 6 eur

STRELEC

V pondelok sa môžu objaviť nejaké pochybnosti, no možno sú riešenia bližšie, ako si myslíte. Je to dôležité obdobie, no vyžaduje si aj kompromisy. V láske sa vám zdá, že ste urobili pár krokov späť, v skutočnosti je to len preto, že dočasne máte na pleciach viac starostí.

KOZOROŽEC

Dnes by ste sa mali zamyslieť nad tým, či vo vašom okolí nie je niekto, kto by mohol na vás pôsobiť negatívnou energiou. Možno je to spôsobené len tým, že by ste chceli byť trochu sami.

VODNÁR

Chceli by ste sa pustiť do niektorých záležitostí, do ktorých ešte donedávna nebolo možné zasiahnuť. V utorok a v stredu budú dobré dni na stretnutia, a taktiež vyzerá dobre aj víkend.

RYBY

Týždeň sa začína trochu tlmene. Od nedele trpíte istou nekompatibilitou so svojím partnerom, môžu prísť dokonca aj pochybnosti, ktoré vám nedajú spávať. Ale nebojte sa, prejde to.