Horoskop na piatok 4. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na piatok 4. decembra 2020
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 4. decembra:

Baran –Novovzniknuté páry majú predpoklady na slušnú budúcnosť.  V práci by ste mali byť pokojnejší a vyrovnanejší, máte veľa povinností.

Býk – Mesiac nie je v ideálnom postavení: vyhýbajte sa konfliktom a zbytočným hádkam. Dobrá správa pre lásku, vášeň sa prebúdza a poskytuje vám nezabudnuteľné chvíle.

>>>Chystáte vianočnú výzdobu v predstihu? Ste šťastnejší ako ostatní, tvrdia výskumy

Blíženci – Venuša je na vašej strane a to znamená len jednu vec: skvelá správa pre city.  Dnes sa snažte o to, aby ste sa nehádali, najmä so svojím partnerom. Pozor na peniaze – snažte sa nepreplácať.

Rak – Ak si vo vzťahu nie ste niečím istým, niektoré veci by ste mali starostlivo prehodnotiť. Snažte sa pochopiť, čo chcete, a vyberte si.

Lev – Starostlivo analyzujte všetky záležitosti a snažte sa príliš nemiešať do tých, ktoré nie sú dôležité. Hviezdy predpovedajú pokojný deň.

Panna – Mesiac je priaznivý, využite to: popoludní sa vráti túžba po láske. Dajte si však pozor na konflikty s parnerom a zbytočne sa nehádajte.

Váhy – Priaznivý deň, využite ho predovšetkým v oblasti lásky a vzťahov. Hviezdy tiež prajú zotaveniu v rôznach oblastiach. Ste znamením dňa.

Škorpión – Mesiac je v opozícii: buďte opatrní, nepodliehajte provokáciám. V láske sa nechajte viac niesť svojimi emóciami.

Strelec – Priaznivý deň: dobrá astrálna situácia pre oblasť lásky. V niektorých veciach by ste však mali byť opatrnejší, dajte si pozor na použité slová.

Kozorožec – Páry, ktoré mali isté ťažkosti, môžu deň využiť na vyriešenie problémov. V pracovnej oblasti môžete získať užitočné kontakty do budúcnosti.

Vodnár – Venuša je priaznivá: využite ju, máte veľkú túžbu milovať. Dávajte si pozor na peniaze a nepreháňajte to s výdavkami.

Ryby – Mesiac je priaznivý: vynikajúce vzťahy s tými, ktorí sa narodili v znamení Škorpióna a Raka. Ste vyrovnanejší a dostupnejší. Dobrá správa pre lásku, znovu ste objavili vášeň.