Horoskop na piatok 3. júla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na piatok 3. júla
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 3. júla:

Baran – Dobrý deň na lásku, skúste ho využiť. Ak máte dlhodobý problém, skúste nájsť kompromis. Mali by ste si oddýchnuť.

Býk – Intenzívny a pozitívny deň s ohľadom na pocity a medziľudské vzťahy: planéty sú v zaujímavom postavení. Ak pracujete na nejakom projekte, mohli by ste ho dokončiť do konca mesiaca. Ste znamením dňa.

>>>Viete, kto oslavuje v JÚLI meniny? Otestujte sa, odpovedáte iba “Áno” alebo “Nie”

Blíženci – V láske žijete fázu uzdravenia, máte dobré hviezdy, ktoré vás budú sprevádzať najmenej do polovice mesiaca. Dobré správy v práci prídu na konci mesiaca.

Rak – Priaznivý deň pre lásku vďaka krásnej astrologickej situácii. Nové priateľstvá môžu priniesť niečo viac. Dobré správy by mohli prísť v práci.

Lev – Nedávne stretnutie by sa mohlo zmeniť na niečo oveľa dôležitejšie. Mars je na vašej strane. V láske a práci môžu prísť dobré správy.

Panna – Snažte sa nereagovať podráždene a s nervozitou, riskujete narušenie vzťahu. Možné nezhody so zamením Ryby. V práci sa situácia zlepšuje, ale stále pretrvávajú problémy z minulosti.

Váhy – Pokúste sa vyhnúť zbytočnej nervozite a konfliktom. V piatok cítite únavu, skúste si nájsť čas na oddych.

Škorpión – Pozitívne obdobie na pocity, situácia bude ešte lepšia od 7. augusta, kedy bude Venuša v krásnom prechode. Ak ste doteraz prežívali krízu, prichádza čas na zlepšenie. Uzdravenie v práci.

Strelec – Slobodní sa musia snažiť ísť von a spoznať nových ľudí: iba takýmto spôsobom sa budú môcť stretnúť s tou pravou osobou. V práci pri vás stojí Mesiac, po náročnom období sa snažíte získať dobrú energiu.

Kozorožec – V týchto dňoch nie sú žiadne nové správy ohľadom lásky, miernejšie obdobie. Slobodní lásku nehľadajú, páry sú harmonické. V práci máte pretrvávajúce problémy, ale črtá sa dobré riešenie.

Vodnár – Vynikajúci deň pre pocity vďaka pozitívnemu vplyvu Venuše, Marsu a Mesiaca. Ste dosť unavení, skúste si nájsť kus odpočinku. Novinky v práci by mohli prísť už čoskoro.

Ryby – Snažte sa byť v láske opatrní, pretože máte Mesiac v opozícii, ktorý brzdí vzťahy. V práci sa pokúste vyriešiť zostávajúce problémy.