Horoskop na piatok 28. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia zverokruhu

Foto: Instagram

  • Horoskop na piatok 28. mája 2021 
  • Znamením dňa je Škorpión 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na piatok 28. mája 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Počas dnešného dňa môžu nastať rodinné problémy: niektoré páry sa obávajú výdavkov, napríklad domu. Na druhej strane, spoločné bývanie alebo privedenie dieťaťa na svet je krokom dopredu. Pokiaľ ide o prácu, očakáva sa mierne tlmený deň, zlepšenie sa očakáva v nedeľu.

Býk – Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa prichádza rozmach pozitívnych energií v láske a vo vzťahoch s ostatnými. Budete proaktívni a odhodlaní robiť veľké veci. Čo sa týka práce, nezabudnite, že pri tvrdej práci môžete dosiahnuť dobré výsledky.

Blíženci – Nechýba vám energia: táto krásna sila môže poskytnúť veľké uspokojenie v nových láskach. Tí, ktorí chcú v práci začať podnikať, budú mať veľa hviezd priaznivých. Je preto vhodný čas na uskutočnenie vašich projektov.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Je pravdepodobné, že v najbližších hodinách nebude s láskou niečo v poriadku. Môže dôjsť k silnej hádke s partnerom alebo si uvedomíte, že vo dvojici nefunguje všetko tak dobre ako predtým. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí mali minulý rok problémy, sa teraz budú môcť zotaviť.

Lev – Podľa dnešného horoskopu prežívate únavu, ak je potrebné niečo objasniť v láske, možno je lepšie o tom hovoriť. Je zbytočné všetko držať vo vnútri. V práci sa zbavíte istých provokácií.

Panna – Prežívate pozitívne dni, no ak boli v láske konflitky, bude lepšie počkať a porozprávať sa o nich až v júni. Môžu však existovať vynikajúce vyhliadky pre tých, ktorí sú už dlho nezadaní a chcú si nájsť spriaznenú dušu. V práci buďte opatrní.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Piatok bude dňom mierneho úpadku lásky, preto sa snažte zostať pokojní a zbytočne sa nehádať s partnerom. Pokiaľ ide o prácu, ideálny deň na úvahy či zmeny, aj keď vo všeobecnosti ide o stimulujúce obdobie.

Škorpión – Podľa dnešného horoskopu prinesie Mesiac dobrý vplyv a cez víkend vám pomôže v láske či k zmiereniu. Pokiaľ ide o prácu, je vhodný čas posunúť sa vpred, buďte odvážni. Ste znamením dňa.

Strelec – Bude to pre vás pozitívny a zotavovací deň, najmä v láske: páry, ktoré od júna odolávajú až do tohto bodu, už nebudú mať Venušu v opozícii, takže môžete nájsť tú pravú vyrovnanosť. Práca? Priaznivé nebo pre dlhodobé projekty.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Mesiac je vo vašom znamení, určite to bude pre lásku výhodou. S partnerom si konečne môžete vybudovať niečo špeciálne. Čo sa týka práce, môžete byť úspešní na základe toho, čo ste už zasiali.

Vodnár – Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa môžu páry, ktoré už nejaký čas žijú spolu, čeliť dôležitým problémom. Čo sa týka práce, je to zaujímavá doba, ale pozor na peniaze.

Ryby – Hviezdy na tom nie sú zle, no máj nebol ideálnym mesiacom. Takže radšej zostaňte pokojní a zbytočne sa nerozptyľujte. Čo sa týka práce, prežívate čas, keď musíte vyriešiť malé osobné problémy. Medzitým sa vyhnite hádkam s kolegami a nadriadenými.

Zdroj: tpi.it