Horoskop na piatok 26. júna: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na piatok 26. júna
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 26. júna:

Baran – Hviezdy budú v piatok priaznivé: vhodný deň na plánovanie vecí. Môže sa stať niečo, čo bude mať v nadchádzajúcich dňoch pozitívny vplyv. Ste znamením dňa.

Býk – Mesiac v znamení vám pomôže v láske, ale aj v plánoch do budúcnosti. Vhodný deň na stretnutia. Pokúste sa zostať pozitívne naladení, veci sa zlepšujú.

>>>Čaká nás horúci víkend s vysokými teplotami

Blíženci – City v tomto období prežívajú dôležité situácie, čoskoro dôjde k uzdraveniu či regenerácii. V práci môžete na niečo zmeniť názor, prípadne urobiť nové rozhodnutie.

Rak – Vplyv Mesiaca by mohol spôsobiť isté ťažkosti. V práci je potrebné vyriešiť problém, venujte väčšiu pozornosť financiám a hospodárskej oblasti.

Lev – V láske buďte opatrní, nevyvolávajte zbytočné problémy či diskusie. Deň vhodný na riadenie pracovných projektov či úloh. Vyžaduje sa tiež opatrnosť.

Panna – Neoslabte vzťah zbytočnými činmi či hádkami, s partnerom si skúste viac porozumieť. Kvôli pozícii Marsu by sa mohli vyskytnúť pracovné problémy a meškania, no priaznivý Jupiter vás vyzýva, aby ste pokračovali vo svojich aktivitách.

Váhy – V láske buďte pozitívnejší. Prerušte kontakt s ľuďmi, ktorých k životu nepotrebujete. V práci, vo financiách a v podnikaní je potrebná pozornosť: dôkladne premýšľajte predtým, ako niečo spravíte.

Škorpión – Podarilo sa vám prekonať krízu vo vzťahu či nejaké nezhody, vychutnávajte si viac lásku. V práci je lepšie vyhnúť sa konfliktom a diskusiám, cítite sa dosť bez energie.

Strelec – Venuša v opozícii vás vyzýva, aby ste boli viac opatrnejší v komunikácii s druhými ľuďmi. Ak vzťah dobre nefunguje, mali by ste porozmýšľať, ako ďalej. V práci sa vyžaduje trpezlivosť, nerobte impulzívne rozhodnutia.

Kozorožec – Priaznivý vplyv Mesiaca zabezpečí pozitívny deň na lásku. Ak ste slobodní, vaše pocity sa môžu prebudiť. V práci budete možno musieť robiť dôležité rozhodnutia.

Vodnár – Venujte väčšiu pozornosť tomu, čo hovoríte, radšej nevytvárajte zbytočné problémy. Od zajtra bude Mesiac priaznivý, na isté veci je lepšie počkať. Vo vzťahoch s ostatnými musí byť človek opatrný.

Ryby – V láske sú isté pochybnosti, ak ste nedávno ukončili vzťah, ste presvedčení o svojom rozhodnutí. Dobre bude na tom práca, riešenia sú v dohľade.