Horoskop na piatok 24. júla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž peepl.sk, Foto: Instagram

  • Horoskop na piatok 24. júla
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 24. júla:

Baran – V láske je potrebná opatrnosť, vyhnite sa zbytočným diskusiám. V práci verte svojim schopnostiam a dokončujte projekty či úlohy s odhodlaním.

Býk – Pozitívny deň lásky, Mesiac je na vašej strane. Dôverujte svojim inštinktom. V práci a v štúdiu musíte situáciu lepšie zhodnotiť a rozhodnúť sa ako ďalej.

>>>Poznáte autorov slávnych diel? Otestujte sa v našom kvíze

Blíženci – Piatok nebude najlepší deň na lásku. Predtým, ako niečo urobíte, bolo by lepšie počúvať iných. Vhodné obdobie na prácu, no v piatok sa môžu vyskytnúť nejaké problémy.

Rak – V láske využite toto pozitívne obdobie, situácia sa pohne budúci týždeň. Snažte sa nehádať s vašim okolím. Dobrý deň na prácu, máte veľa energie. Ste znamením dňa.

Lev – Vďaka Slnku, ktoré je na vašej strane, budú záležitosti v láske jednoduchšie. Viac sa zamerajte na projekty a úlohy, na ktorých teraz pracujete, aj keď môžu existovať problémy, ktoré treba vyriešiť.

Panna – V láske sú veci lepšie, v auguste Venuša konečne nebude v opozícii. V práci musíte starostlivo premýšľať o tom, čo chcete robiť.

Váhy – Môžete mať strach a byť nepokojní, musíte pamätať na to, že je bežné stretávať sa s problémami a že ich môžete prekonať. Nenechajte si ujsť zaujímavé pracovné príležitosti.

Škorpión – Vo vzťahu sú ťažkosti, môžu vzniknúť isté nedorozumenia a diskusie. Máte však veľkú túžbu, aby veci fungovali. V práci chcete niečo zmeniť.

Strelec – Nevenujte energiu do vzťahov, ktoré dobre nefungujú, môže to spôsobiť len nepokoj a problémy. V práci môžete mať nejaké malé problémy.

Kozorožec – Vyriešenie niektorých problémov v láske bude v piatok jednoduchšie. Podľa Paola Foxa je v práci niečo, na čo možno dlhšie čakáte.

Vodnár – Vhodný deň na spoznávanie nových ľudí či na rozhodovanie sa k veciam budúcich mesiacov. V práci je to o niečo lepšie, ale dávajte pozor na financie: výdavky boli v posledných dňoch vyššie.

Ryby – Mesiac v opozícii môže spôsobiť nejaké problémy v láske či vo vzťahu. V práci môžete dosť dobré správy alebo nové príležitosti, vyhýbajte sa monotónnosti.