Horoskop na piatok 16. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na piatok 16. októbra 2020
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 16. októbra:

Baran – Páry, ktoré veľa diskutovali, si teraz môžu vydýchnuť a zotaviť sa s veľkou dávkou vyrovnanosti. Pokiaľ ide o podnikanie, snažte sa byť v týchto dňoch opatrní.

Býk –  Láska bude v piatok a v sobotu uprednostňovaná. Neodkladajte nič až na nedeľu. Čo sa týka práce, na ceste sú dôležité správy.

Blíženci – Mesiac je priaznivý: od 28. októbra sa to bude zlepšovať. Čo sa týka práce, cítite sa podhodnotený, ale nebojte sa: čoskoro sa vzchopíte.

Rak – V piatok a v sobotu môžete byť veľmi nervózni, ľahko by ste mohli stratiť trpezlivosť. Aj v pracovnej oblasti je možný určitý kontrast. Snažte sa vyhnúť polemikám.

Lev – V láske sa vracia uzmiernenie, najmä ak randíte s osobou narodenou v znamení Váh. Čo sa týka práce, máte nejaké finančné problémy.

Panna – Vynikajúce dni pre lásku. Tí, ktorí sú už nejaký čas slobodní, teraz budú môcť zažiť pekné emócie. Pokiaľ ide o prácu, určite máte väčšiu stabilitu.

Váhy – Mesiac je vo vašom znamení zverokruhu. Ak máte chuť vrhnúť sa bezhlavo do milostného vzťahu, teraz je ten pravý čas. Čo sa týka práce, už nejaký čas sa snažíte niečo zmeniť: riešenia sú za rohom. Ste znamením dňa.

Škorpión – Zaujímavé dni pre city. V sobotu a v nedeľu bude Mesiac vo vašom znamení: vynikajúca správa v oblasti lásky. Čo sa týka práce, na konci roka by mohli niektoré neisté záležitosti zmeniť svoju podstatu.

Strelec – Pokúste sa vyhnúť hádkam v láske a pokúste sa nájsť zhodu. Čo sa týka práce, je to dôležitý deň. Ale nebuďte príliš uponáhľaní!

Kozorožec – Mesiac je v zlom postavení: niektoré problémy v láske, ale všetko sa vyrieši ďalší deň. Pokiaľ ide o prácu, uprednostňujú sa tí, ktorí pracujú v kontakte s verejnosťou.

Vodnár – Od novembra by sa mohli vo vašom živote vyskytnúť dôležité veci, nepodceňujte ich. Čo sa týka práce, ste trochu unavení a nerozhodní.

Ryby – Pozitívny deň z pohľadu pocitov, prichádzajú zaujímavé emócie. Čo sa týka práce, buďte pokojní a snažte sa, aby ste sa v niečom neunáhlili.