Horoskop na piatok 16. augusta: Zlepšenie pre Škorpióna, Býci, pozor na problémy

  • Horoskop na piatok 16. augusta
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na piatok 16. augusta.

BARAN

Pre mnohých Baranov bude piatok mätúci. Máte plné zuby pretvárky, ktorá sa vo vašom okolí objavuje. Čo sa týka lásky, môžu vzniknúť nezhody ak máte vzťah so Škorpiónom alebo Levov. V septembri príde akási novinka.

BÝK

Včera bol možno najťažší deň v tomto týždni, ale teraz je to už za vami. Až do nedele však budú mať Býci ďalšie problémy v rodinnom a pracovnom prostredí. Možno nejaká diskusia. Niektoré problémy sa čoskoro vyriešia.

BLÍŽENCI

Posledných niekoľko mesiacov bolo ťažkých najmä na pracovisku pre tých, ktorí pracujú samostatne. Dnešok nebude obzvlášť pozitívnym dňom. Víkend nebude tiež ideálny, na ceste je nejaké narušenie citovej sféry.

>>>Veľké plány Kate a Meghan na rok 2020: Toto by fanúšikov skutočne potešilo!

RAK

Rakom už nejaký ten čas dominuje únava a nervozita. Dnes je vhodný deň na to, aby sa objasnili nejaké záležitosti v práci, ktoré ostali nevyriešené. Spokojnosť príde, ale nie skôr ako na jeseň. Počkajte.

LEV

Hviezdy sa menia k lepšiemu pre Leva. Víkend bude pozitívny. Tí, ktorí mali ťažšie obdobie, budú pociťovať výrazné zlepšenie. V nedeľu prinesie Mesiac veľké výhody. Pozitívne obdobie pre nové stretnutia.

PANNA

Drahá Panna, netreba to preháňať … Nebude to zlý deň, ale ani najlepší. Môžete mať psychické ťažkosti, ale nespadnite do melanchólie. Malé napätie, ktoré by sa mohlo vyskytnúť, bude prekonané. Nebojte sa.

VÁHY

Váhy v piatok nebudú mať najlepší deň. Na pracovisku je potrebné veľa vecí prestavať. Čaká vás dosť prekážok na prekonanie. Z citového hľadiska to bude obdobie preskúmania, najmä ak máte vzťahy s Kozorožcom a Leom. Zlepšenia sa očakávajú cez víkend.

ŠKORPIÓN

Vážený Škorpión, dnes bude určite lepší deň ako včera (v polovici augusta). Pokúste sa obnoviť pokoj. Na začiatku augusta ste boli často podráždení, teraz sa črtá ale zlepšenie, ktoré je už na ceste.

>>>Otestujte sa v kvíze všeobecných otázok: Dáte ho na plný počet bodov?

STRELEC

V tento deň budete plný energie, ktorá vás nakopne k tomu, že budete chcieť robiť veľa vecí. Ak sa vás niekto pokúsi zastaviť, budete reagovať – ​​s najväčšou pravdepodobnosťou – skôr unáhlene. Uskutočnené iniciatívy sú pozitívne. Venujte pozornosť medziľudským vzťahom.

KOZOROŽEC

U Kozorožcov láska nie je vzrušujúca: kto má dobrý vzťah, nezaznamenáva však veľké problémy, ale chcel by získať nejaké ďalšie potvrdenia a istotu. Tí, ktorí boli v poslednej dobe sklamaní v láske, sa teraz nachádzajú v nedôvere voči ostatným. Na jeseň môžu byť nejaké novinky.

VODNÁR

Po nie príliš pozitívnom období, v ktorom bolo všetko ťažšie, sa teraz veci začnú meniť k lepšiemu pre tých, ktorí sa narodili v znamení Vodnára. Začínajte s dôverou pozerať do budúcnosti, najmä v citovej oblasti.

RYBY

Pozitívny deň pre Ryby, pričom do konca víkendu by mohla prísť pozitívna správa a osobná spokojnosť. Pokiaľ ide o problémy súvisiace s prácou alebo súdnym sporom, hovorte o tom od budúceho týždňa. Ste znamením dňa.