Horoskop na piatok 14. augusta: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na piatok 14. augusta 2020
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 14. augusta:

Baran – Ak existujú nejaké problémy, pokúste sa ich vyriešiť čím skôr. V práci sa môžete dohodnúť s ľuďmi, s ktorými ste sa v minulosti stretli.

Býk – Môže to byť dobrý deň predovšetkým v oblasti príjemných pocitov. Dnes ste v práci aktívnejší: využite to, aby ste urobili niečo naviac. Ste znamením dňa.

>>>Dokážete správne odpovedať na 8 všeobecných otázok? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Pozitívny deň, kontakty sú uprednostňované, ste vo fáze zotavenia. V práci sa pokúste opäť naštartovať, v poslednej dobe ste cítili mierny úpadok.

Rak – Na svojej strane máte Mesiac, ktorý uprednostňuje lásku, a bude to takto aj v najbližších dňoch. V práci môžu nastať konflikty, ktoré by sa mali určite vyriešiť.

Lev – Tlmený deň, zamerajte sa len na skutočne nevyhnutné veci. Pokúste sa vyriešiť rodinné alebo osobné problémy, ktoré ešte neboli vyriešené.

Panna – Ak sa vyskytol vo vašom vzťahu konflikt, je ten pravý čas na jeho vyriešenie. Určité spomalenie v práci, skúste dnes robiť len to nevyhnutné.

Váhy – Dobrý deň na lásku aj u tých, ktorí sú ešte len na začiatku vzťahu. Dávajte si pozor na výdavky, skúste správne riadiť svoje financie.

Škorpión – Zaujímavý deň v láske vďaka vplyvu Mesiaca: cítite sa pozitívne a môžete prežiť dobré emócie. V práci môžete dostať zaujímavé nové návrhy.

Strelec – Pokúste sa byť obozretní a vyhnúť sa konflikom, najmä s Pannou a Blížencami. Pokiaľ ide o prácu, niečo sa uberá správnym smerom.

Kozorožec – Budete mať lepší deň ako bolo tie predchádzajúce, dajte si však pozor na menšie nezhody. Pokiaľ ide o prácu, musíte získať energiu, váš návrh môže byť úspešný.

Vodnár – Vracia sa túžba milovať, no popoludní môžete pocítiť istý úpadok.  V práci sú zaujímavé plány, ale dávajte si pozor na financie.

Ryby – V láske je menej problémov, cítite sa pokojnejší, pretože Mesiac už nie je v opozícii. Poobede si skúste viac oddýchnuť, prípadne si naplánujte niečo s priateľmi či partnerom.