Horoskop na piatok 1. novembra: Znamenie dňa začína mať skvelé obdobie na lásku

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 1. novembra.

BARAN

Trochu stresujúci a tlmený deň, v ktorom by ste mohli zažiť napätie. Pozor na lásku počas celého víkendu, snažte sa nehádať, v poslednej dobe ste príliš veľa kritizovali takmer všetko. Je pravda, že sa vyskytli problémy, ale s týmto prístupom ich nevyriešite.

BÝK

Podľa Paola Foxa sa dnes môžete nadýchnuť a znova sa usmiať. Po mnohých napätiach v posledných dňoch a týždňoch sa teraz veci začnú zlepšovať. Zlepší sa postavenie hviezd, čo vám umožní mať lepšie vzťahy s ostatnými. Víkend bude veľmi pozitívny.

BLÍŽENCI

Pozitívny deň, cítite sa dobre a silnejšie ako v minulosti, aj keď to najlepšie ešte len príde. V skutočnosti medzi koncom novembra a decembrom Jupiter konečne zastaví svoju opozíciu a veľa vecí sa vyrieši vo váš prospech.

>>>Herečka Mirka Partlová ukázala tehotenské bruško: Už čoskoro bude mamina

RAK

Paolo Fox radí Rakom, aby boli viac pokojnejší a vyčlenili si čas na relaxáciu, prípadne na nájdenie niečoho ukľudňujúceho.  Ak sa v láske vyskytli nedorozumenia, skúste ich vyriešiť čo najskôr, možno aj tento víkend. V práci sa snažte využiť dobré nápady.

LEV

Deň, ktorý riskuje, že sa stane kontroverzným, ak si nebudete dávať pozor: skúste nereagovať na provokácie, aby sa veci ešte viac nezhoršili. Najmä v rodine, ak máte s niekým konfliktný vzťah, vyhnite sa diskusiám.

PANNA

Pozitívny deň na zotavenie, v ktorom je možné obnoviť vzťahy. Ak sa viedli diskusie, je možné objasnenie, ale snažte sa nehádať a prispôsobovať sa, aby ste nevytvorili dusnú atmosféru. Bude to stáť za to.

>>>Poznáte známe slovenské príslovia a porekadlá? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Pozitívny deň, ktorý ohlasuje obdobie, v ktorom môžete dať svojmu dychu obnovu. Začnite už tento víkend, aj keď sa dnes môžete cítiť trochu nespokojní s tým, ako sa veci skončili. Je to rovnako začiatok, uvidíte, že v najbližších dňoch sa to zlepší.

ŠKORPIÓN

Tento víkend môžete zorganizovať, plánovať, premýšľať o budúcnosti. Dôležité je, že už viac nepremýšľate o minulosti. Musíte odrezať mŕtve vetvy, natrvalo sa odlúčiť od minulosti a začať znova žiť. Platí to aj pre prácu: skúste to zorganizovať podľa toho, čo má prísť, nemyslite na to, čo by mohlo byť.

STRELEC

Pokračujte v láske! Venuša sa chystá vstúpiť do vášho znamenia a podá vám ruku, či ste slobodní alebo zadaní. Dôležité je, aby ste sa neuzatvárali do seba. Aj v súvislosti s prácou sa ukáže, že je to lepšie, budú využité dobré príležitosti, ale aj dobré nápady, ktoré treba zrealizovať. Stručne povedané, hviezdy sú na vašej strane, teraz je na vás, aby ste ich využili. Ste znamením dňa.

>>>Meghan Markle je údajne opäť tehotná: Toto má tomu nasvedčovať

KOZOROŽEC

Pokúste sa čo najviac využiť tento piatok, pretože to môže byť naozaj veľkolepé: vo svojom znamení budete mať Mesiac, ktorý povzbudí lásku, skúste to využiť. Miesto toho by sa na pracovisku mohli vyskytnúť nejaké prekážky, možno oneskorenia, ale budú vyriešené.

VODNÁR

Po dlhej dobe by mohla byť na tom dobre láska, v ktorej sa objavili krízy a napätie. Teraz môžete vyriešiť sentimentálne problémy, pokúsiť sa priblížiť, ak došlo k odlúčeniu, znovu objaviť vášeň a vytvoriť nové spoločné záujmy.

RYBY

V tomto období ste trochu zmätení v láske, veľmi neústupní v rodine a pri práci. Mali by ste sa pokúsiť nájsť rovnováhu. V láske skúste venovať pozornosť, najmä ak zažívate dva vzťahy. Na druhej strane, v práci a v rodine, buďte miernejší: je v poriadku rezať suché vetvy a odstraňovať všetko, čo už nie je potrebné, ale existuje spôsob, ako to urobiť.