Horoskop na nedeľu 8. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na nedeľu 8. novembra 2020
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 8. novembra:

Baran – V láske je stále veľa problémov, ktoré je potrebné vyriešiť, i keď je Mesiac v zaujímavom postavení. V práci máte nejaké pochybnosti, ktoré musíte vyriešiť.

Býk – Menší konflikt v láske,  nedeľa nebude príliš zaujímavá a príjemná pre pocity. V pracovnej oblasti je Mesiac disonantný: mohli by ste zažiť určitú nepríjemnosť.

>>>Odpoviete správne na 8 otázok z rôznych oblastí? Preverte si vedomosti v kvíze

Blíženci – Dobré uzdravenie v láske. Ak existuje človek, o ktorého máte záujem, ozvite sa, bude to vhodný deň na stretnutie s ním. V práci sa vyhnite zbytočným konfliktom.

Rak – Pri ľuďoch narodených v znamení Barana a Kozorožca, vládne napätie, snažte sa vyhnúť konfliktom. V práci sa niečo od decembra odblokuje.

Lev – Mesiac je vo vašom znamení zverokruhu, skvelá správa pre city. Z obchodného hľadiska sa vyhýbajte rizikovým finančným situáciám.

Panna – Ak ste mali problémy v láske, pokúste sa ich pokojne prekonať. V práci začnite myslieť na budúci rok a nové riešenia.

Váhy – Pozitívna nedeľa v oblasti pocitov, atmosféra je oveľa lepšia ako predchádzajúce dni. V práci ide o obdobie zotavenia, aj keď sú Jupiter a Saturn v horšom postavení.

Škorpión – Ak boli v minulosti problémy v láske, teraz je možné dosiahnuť kompromis. Pokiaľ ide o obchodnú oblasť, ak ešte prebiehajú nejaké spory, musíte sa porozprávať s právnikom.

Strelec – Pozitívny deň pre pocity: môžete sa priblížiť k osobe, ktorá sa vám páči. Isté znalosti sa vám môžu práve teraz osvedčiť v práci.

Kozorožec – V láske môže vzniknúť isté napätie, niektoré veci zvážte. Snažte sa v práci nenechať sa zmiasť: ste veľmi unavení.

Vodnár – Nedeľa nebude veľmi príjemná v oblasti lásky, môžete sa veľmi ľahko nahnevať. V pracovnej oblasti ste dosť zaneprázdnení. Dnes ste dosť nervózni, Mesiac je v opozícii.

Ryby – Chystajú sa nové stretnutia, ktoré môžu byť veľmi dôležité. Pokiaľ ide o prácu, Merkúr bude na vašej strane: vyhliadky sa ešte zlepšia. Ste znamením dňa.