Horoskop na nedeľu 7. marca: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 7. marca 2021
  • Znamením dňa je Kozorožec 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na nedeľu 7. marca 2021: 

BARAN

Pozitívny deň, využite príležitosť na predloženie návrhov alebo získanie niečoho, nakoľko v nasledujúcich dvoch dňoch, počas víkendu, môže dôjsť k miernemu poklesu.

BÝK

Bude to pre vás dobrý deň. Ste schopní získať výhody, najmä v láske. Vďaka podpore Venuše sa môžete konečne zamilovať. Budete tiež schopní robiť dôležité rodinné rozhodnutia, uprednostňovať pocity (staré i nové). Ekonomické problémy nechýbajú, ale budete im lepšie čeliť a zvládať ich so správnou zrelosťou, a to aj vďaka podpore tých, ktorí vás milujú.

>>>Diktát na sobotu 6. marca: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

BLÍŽENCI

Tento deň bude náročným dňom, budete nervózni, ale nemusíte byť nevyhnutne podráždení negatívnymi fázami. Vstúpili ste do fázy zotavenia a šťastie sa blíži, stačí chvíľu počkať. Víkend vás dostane pod šťastnú hviezdu, vyhnite sa vážnym diskusiám v láske.

RAK

Využite tento víkend na to, aby ste sa prestali obzerať za minulosťou a znova začali premýšľať o láske, hovorili o citoch. V týchto dňoch nájdite stratené emócie, ktoré sa z vášho života v poslednom období vyplavili.

LEV

Mali by ste sa pokúsiť byť mierumilovnejší, z osobného aj citového hľadiska. Miesto toho ste v práci vždy rozrušení a prenášate úzkosť na ostatných. Možno sú to vnútorné konflikty, ktoré by ste mali vyriešiť.

PANNA

Pannu čaká tlmený, no nenechajte sa tým vyviesť z miery. Nerobte si starosti, prichádza pre vás veľmi pozitívne obdobie. S blízkou osobou môžete viesť horúcu diskusiu, nenechajte sa ovplyvniť zbytočnými emóciami.

VÁHY

Pozitívny deň, v ktorom môžete dosiahnuť dobré výsledky, zatiaľ čo nasledujúce dni sa môžu uskutočniť nejaké zaujímavé diskusie. Dôležité veci vyriešte radšej v nedeľu.

ŠKORPIÓN

Pozitívny deň, v ktorom znovu objavíte túžbu po menších veciach, či radosť z trávenia času so svojou rodinou a ľuďmi, na ktorých vám záleží. Pokúste sa viac venovať citom, získať späť dôveru, ak došlo k hádkam.

STRELEC

Odporúča sa nájsť si čas len pre seba, ak je to len trochu možné: v skutočnosti pociťujete veľa únavy, ste v strese a to môže spôsobiť rôzne nepríjemnosti. Pozor na medziľudské vzťahy vo vašom okolí.

>>>Online pexeso na sobotu 6. marca: Nájdete fotky do 20 sekúnd?

KOZOROŽEC

Milý Kozorožec, bude to pozitívny deň. Prichádzajú správy, ktoré vám umožnia úsmev. Čakajú vás zmeny, konečne by sa do vášho znamenia mohlo vrátiť Slnko, čo pozitívne ovplyvní vašu prácu. Vďaka spojeniu Jupiteru a Saturnu sa môžete spoľahnúť na pozitívne zmeny. Ste znamením dňa.

VODNÁR

Vstupujete do fázy citového uzdravenia. Po určitom nadšení môžete konečne nájsť u svojho partnera stabilitu, ktorú ste hľadali. Napriek hospodárskym problémom je v súčasnosti dôležitá láska. Nájdete riešenie vašich problémov.

RYBY

Trochu tlmený deň pre Ryby, počas ktorého sa môžete cítiť nespokojní so svojím životom, ale nebojte sa, je to len prechodná fáza. Môžete tiež zažiť určitú únavu či stres, ktorý sa nahromadil v poslednom období. Pokúste si odpočinúť a rozmáznávať sa.