Horoskop na nedeľu 6. októbra: Váhy či Kozorožec by si mali dať pozor na lásku

  • Horoskop na nedeľu 6. októbra
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 6. októbra.

BARAN

City budú počas dnešného dňa v úzadí, nakoľko máte na pleciach veľmi veľa práce. Vo vzťahu musíte násjť správnu rovnováhu a musíte si hlavne vedieť zladiť všetko tak, aby boli všetci spokojní. Dnes by ste sa mohli ľahko nahnevať.

BÝK

Pozitívny deň pre Býkov. Dnes sa pozerajte dopredu, či premýšľajte o budúcnosti a nových projektoch. Nedeľa je tiež dobrý deň pre vzťahy a city. Na obzore môže byť istá výhra či niečo, čo vás nesmierne poteší. Ste znamením dňa.

BLÍŽENCI

Dnešný deň nebude pre Blížencov práve najideálnejší, čaká vás nudná nedeľa a môžete sa cítiť rozrušení. Osobitná pozornosť musí byť venovaná fyzickej kondícii a práci, môžu totiž v týchto oblastiach existovať problémy.

>>>Šaty, ktoré si obliekla najnovšie Kate vás zaručene očaria: Dokonalé sfarbenie hodné vojvodkyne

RAK

September bol mesiacom plným problémov, teraz sa veci začínajú pomaly zlepšovať. V tomto momente je na tom láska veľmi dobre, zanechajte minulosť za sebou a vyhnite sa zbytočným nedorozumeniam, ktoré by celú situácia mohli skomplikovať.

LEV

Rozhodnutia tohto obdobia sú vo vašich rukách, dobre nad všetkým premýšľajte. Astrológ Paolo Fox však Levov upozorňuje na financie, mohli by ste totiž spraviť zlé rozhodnutie. Dajte si tiež pozor na to, aby ste sa vysporiadali s ostatnými, zbytočne nikoho neprovokujte.

>>>Harry a Meghan zverejnili VIDEO so synom Archiem

PANNA

Pre Pannu ide o obdobie sily. V láske môžete kľudne riešiť rôzne citové otázky bez toho, aby ste sa museli niečoho obávať. Môžete lepšie analyzovať situácie. Je čas venovať sa projektom či cieľom do budúcnosti.

VÁHY

Váhy budú potrebovať v nedeľu hlavne pokoj, možno by ste si mali niekde zájsť. Láska je komplikovaná, môžu vzniknúť isté problémy s partnerom, prípadne môžete mať odlišné názory. Podľa Paula Foxa, zvýšená pozornosť by sa mala venovať novým vzťahom.

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú mať pozitívny deň, hlavne čo sa týka lásky a citov. Tí, ktorí boli v posledných mesiacoch nezadaní, by sa mohli teraz posunúť dopredu. Práca vás nenapĺňa, ale musíte sa s ňou uspokojiť.

>>>Ako dobre ovládate vybrané slová? Otestujte sa v kvíze (II.)

STRELEC

Paolo Fox radí Strelcom viac relaxovať a oddýchnuť si, predovšetkým v nedeľu. Potrebujete trochu odpočinku, nakoľko sa cítite dosť fyzicky unavene a vyčerpane. V láske prežívate neutrálne dni.

KOZOROŽEC

V tomto období by bolo lepšie venovať sa úvahám, najmä pokiaľ ide o lásku. Pravdepodobne nastali problémy a teraz je čas na to myslieť. Ak ste nezadaní, neodporúča sa v týchto dňoch skočiť do nového vzťahu, neunáhlite sa, aby ste sa zbytočne nesklamali.

VODNÁR

V posledných mesiacoch ste mali veľa práce a dosť ste toho urobili a teraz si musíte konečne odpočinúť, no je to pre vás náročné. Počas tejto doby sa vaše plány a nápady neustále menia, aj kvôli ľuďom okolo vás.

>>>Karel Gott urobil pred smrťou dôležité rozhodnutie: Rodina na prvom mieste!

RYBY

V nedeľu budú Ryby rozrušené či nervózne. Možno ste boli sklamaní niekoho správaním, komu ste verili, no situácia medzi vami sa zmenila. Dajte si pozor na peniaze, snažte sa obmedziť zbytočné výdavky.