Horoskop na nedeľu 28. júna: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Instagram

  • Horoskop na nedeľu 28. júna
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 28. júna:

Baran – Mesiac v opozícii vytvára zmätok vo vašom milostnom živote, je potrebné niečo objasniť. V oráci budete musieť možno rokovať s ľuďmi, ktorých považujete za nepríjemných.

Býk – Toto obdobie má zásadný význam pre váš milostný život, môžu sa robiť rozhodnutia. Dnes by ste to nemali preháňať, ste unavení a nálada nie je najlepšia. Pozor na financie.

>>>Ako dobre poznáte slovenské mestá a kraje, v ktorých ležia? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Ideálny deň na vyriešenie pretrvávajúcich problémov týkajúcich sa lásky. V rodine sú isté ťažkosti. Reštart a obnova v práci.

Rak – V láske sú nejasnosti. Pokúste sa zostať pokojný, vyhnúť sa napätiu a problémom. V práci je lepšie najskôr premýšľať pred tým, ako niečo spravíte.

Lev – Ideálny deň na rozhovor o láske a objasnenie vecí, ktoré nefungujú. V poslednej dobe sa často hneváte, skúste zostať v pokoji. V práci musíte prekonať nejaký problém.

Panna – Šanca dosiahnuť zlom vo vašom živote je teraz na vás. Dobrý deň na prácu, predovšetkým v spolupráci so Strelcom.

Váhy – Mesiac v znamení vás podporuje v láske. V práci stále existujú  nejaké problémy, ale je možné začať hľadať riešenia.

Škorpión – Šťastie pre slobodných, je čas začať sa realizovať v citoch. Ak sa nastavíte pozitívne, je možné jednoduchšie hľadať riešenia. Dobrý deň na prácu a financie. Ste znamením dňa.

Strelec – V nedeľu bude možné vylepšiť niektoré vzťahy. Mali by ste v sebe začať viac veriť, inak riskujete psychickú nepohodu a depresie.

Kozorožec – Napätý deň, v rodine môžu byť nejaké argumenty alebo rozpory. Pociťujete únavu, ktorá je sprevádzaná nervozitou. V práci sa črtá isté zotavenie.

Vodnár – Vylepšenia sú v dohľade pre váš milostný život. V rodine môžu byť problémy. Saturn v znamení vám niektoré veci uľahčí. Dajte si pozor na financie, neutrácajte viac, ako je nutné.

Ryby – Je lepšie zostať v pokoji, vyhnúť sa napätiu a diskusiám. V práci či v štúdiu môžete začať od znova, no je lepšie o tom poriadne popremýšľať.