Horoskop na nedeľu 20. októbra: Len pár znamení bude mať dobrý deň

Foto koláž: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 20. októbra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 20. októbra.

BARAN

Dnes sa môžu objaviť nejaké problémy, ktoré vám spôsobia stres či napätie. Všetko, čo robíte je pod drobnohľadom iných, čo vám spôsobuje nervozitu. Snažte sa pristupovať opatrne voči ostatným, vyhnite sa vážnym diskusiám a konfliktom.

BÝK

Paolo Fox predpovedá Býkom pozitívnu nedeľu, i keď môžu existovať isté obavy zo zmien, ktoré sa odohrávajú vo vašom okolí. Láske budú hviezdy priať, no nesmiete zanedbávať svojho partnera.

BLÍŽENCI

Blíženci si prídu v nedeľu na svoje, nakoľko im hviezdy prajú v láske, no treba vedieť aj triezvo uvažovať nad niektorými vecami. Dnešný deň je však vhodný na vyriešenie istých problémov.

RAK

V nedeľu by sa podľa horoskopu Paola Foxa mohli zhoršiť niektoré situácie. Ak vzťah nie je pre vás vzťah dostatočne dobrý, mali by ste porozmýšľať ako ďalej, prípadne sa zamyslieť, čo by bolo treba zmeniť. V každom prípade sa rozhodne neunáhlite.

>>>Matej z Farmy agresívne napadol druhého súťažiaceho: Kto skončil v nemocnici?

LEV

Paolo Fox predpovedá Levom neutrálny deň, pričom situácia by sa mohla v budúcom týždni zmeniť. Láska je však na tom dobre, a to je vhodný čas na vyriešenie niektorých situácii či menších problémov. Deň strávte s vašimi najbližšími.

PANNA

Panna bude mať trochu tlmenú nedeľu, kedy sa môže cítiť trochu bez života a energie. Veľký zmätok prevláda aj kvôli tomu, že v láske bolo niekoľko menších napätí. Je to len chvíľkový stav, ktorý neznačí nič dramatické.

VÁHY

Váhy môžu mať trochu ťažšiu nedeľu. Stále musíte myslieť na niečo z minulosti, najmä čo sa týka lásky. Napätie by mohlo vzniknúť predovšetkým v dlhodobejších vzťahoch. Paolo Fox radí, aby ste veľkú pozornosť venovali spoločnými diskusiám.

ŠKORPIÓN

Škorpióni by podľa Paolo Foxa mohli mať príležitosť objasniť zásadný problém. Hviezdy vám v nedeľu budú priať, využite preto príležitosť v pracovnej oblasti vo svoj prospech. Ide o obdobie, v ktorom je lepšie byť spokojní s tým, čo máte, i keď máte pocit, že nie ste dobre ocenení.

>>>Ako vám išiel na škole slovenský jazyk? Otestujte sa v našom kvíze

STRELEC

Strelcov čaká veľmi dobrá nedeľa. Nenechajte sa odradiť niektorými vecami či situáciami, tie sa v nasledujúcich dňoch zlepšia. Vo všeobecnosti ide o priaznivé obdobie, pričom v láske môžete podniknúť aj odvážnejšie kroky. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Tí, čo sa narodili v znamení Kozorožca, môžu mať podľa Paola Foxa nervózny deň, v ktorom by sa mohli vyskytnúť diskusie či napätie. Ohrozené sú medziľudské vzťahy, dusná atmosféra môže vzniknúť aj medzi partnerom.

VODNÁR

Vodnárov čaká v nedeľu podľa Paola Foxa nervózny deň. Nad niektorými vecami musíte viac premýšľať, pričom vás môžu dokonca aj vnútorne zožierať. Možno by ste mali popremýšľať nad istými zmenami vo vašom živote.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU<<

RYBY

Paolo Fox Rybám predpovedá pomerne pokojný deň, v ktorom môže nastať oživenie v citovej oblasti. Ak ste neádvno prežili niečo zlé, práve teraz je čas urobiť hrubú čiaru za tým, čo sa stalo a pozerať sa rovno dopredu. Využite dobré príležitosti na nové stretnutia.