Horoskop na nedeľu 17. novembra: Skvelý deň pre niekoľko znamení

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 17. novembra
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 17. novembra.

BARAN

Dnešný horoskop Paola Foxa predpokladá deň únavy. Realizácia všetkých vašich záväzkov bude náročná, ale nie nemožná. Bohužiaľ, to nie sú veci, ktoré si nemôžete dovoliť odložiť. V láske je určitá nervozita, ale od pondelka to bude oveľa lepšie.

BÝK

Dnešný horoskop vidí v láske riešenia. Prichádzajú, stačí otvoriť dvere a pustiť ich, bez odporu. Prichádzajú nové znalosti, najmä pokiaľ ide o priateľstvo. V rodine bolo napätie už vyriešené skôr, ešte predtým, ako ho bolo možné vidieť.

BLÍŽENCI

Podľa horoskopu Paola Foxa v posledných dňoch trochu polemizujete nad nektorými vecami či situáciami, no ste milí. Pokúste sa prijať niekoho radu, možno by ste tak mohli prísť k riešeniam. Dajte si pozor na ľudí, ktorí nie sú vaši skutoční priatelia.

>>>Sklamanie pre kráľovnú Alžbetu: Harry s Meghan už vedia, ako strávia Vianoce

RAK

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa deň začína správnym spôsobom: ste v dobrej nálade a zdá sa vám, že nikto nemôže zničiť vašu psycho-fyzickú rovnováhu. Je správny čas, aby ste boli všetci spokojní, aby ste si našli nových priateľov.

LEV

Paolo Fox očakáva v nedeľu dobrú dávku šťastia, ale musíte si vyriešiť niektoré záležitosti. Pokúste sa venovať svojim koníčkom alebo nejakým novým stimulačným aktivitám. Uvidíte, že všetka agresivita nahromadená v posledných dňoch, stres a nervozita, zázračne zmizne.

PANNA

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa vám priateľ poskytne veľmi dôležité informácie na dosiahnutie určitých cieľov. Majte oči a uši otvorené a naplno využite túto príležitosť. Vaša kondícia nie je presne na vrchu, skúste jej venovať viac pozornosti.

VÁHY

Podľa Paola Foxa by nedeľa mohla viesť k šťastným stretnutiam zo sentimentálneho hľadiska, musíte však prekonať nedôveru voči iným, ktorá pochádza z nesprávneho utrpenia v minulosti. V práci sa však veci vyvíjajú dobre, s dôležitou správou, ktorá príde v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní.

>>>Poznáte týchto ŠESŤ nárečových slov? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

ŠKORPIÓN

Toto obdobie je pre vás obzvlášť aktívne. Na druhej strane sme v mesiaci vašich narodenín a Mesiac vám poskytuje šarm a iniciatívu. Aj keď výsledky neprídu hneď, čakanie nebude také dlhé.

STRELEC

Dnešný horoskop Paola Foxa vás vidí žiariť v krásnom svetle. V skutočnosti ste v poslednom období obzvlášť kreatívni a práci ste začali dávať oveľa väčšiu dôveru. Skutočné uspokojenie bude chvíľu trvať, kým príde, ale nakoniec budete odmenení za všetky svoje snahy a toto naplní vaše srdce radosťou.

KOZOROŽEC

Túto nedeľu sa vyhnite stretnutiam, pretože kvôli fyzickej únave a nervozite by ste pre svojich priateľov neboli príjemnou spoločnosťou a skončili by ste ešte viac naštvaní. Pokúste sa vyhýbať sa stresu, veľa odpočívajte.

VODNÁR

Dnešný horoskop Paola Foxa predpovedá, že by ste mohli zapôsobiť na vaše okolie šarmom. Je vo vás skutočná mágia, stačí nájsť tú správnu magickú formulku, aby ste nakoniec získali toho, koho chcete. Je to skvelý čas na usporiadanie pekného výletu, možno do cieľa, ktorý vás ešte viac obohatí tajomnou krásou.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

RYBY

Milé Ryby, radou hviezd je, aby ste dnes  pociťovali skutočnú radosť. Choďte von a bavte sa, pretože keby ste zostali doma, bola by to hanba. S partnerom ide všetko veľmi dobre, s novo objavenou vášňou, ktorá vám nedovolí zostať bez seba viac ako niekoľko hodín. Ste znamením dňa.