Horoskop na nedeľu 17. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: rai2

  • Horoskop na nedeľu 17. mája
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 17. mája:

Baran – Mesiac vstúpi do vášho znamenia, budú to zaujímavé dni. V rodine sa vás niekto môže niečo opýtať. Práca pokračuje pomaly, pravdepodobne ste začali znova len nedávno.

Býk – V láske možno budete musieť urobiť dôležité rozhodnutie so svojím partnerom. Ak vám niekto spôsobí problémy, podniknite kroky. Pozornosť venujte financiám.

>>>Online pexeso slovenských športovcov: Nájdite dvojice fotkám v čo najkratšom čase

Blíženci – V nedeľu sa môžete cítiť  dosť unavení, v láske sa isté veci zlepšujú. V práci môžu prísť dobré správy.

Rak – Podľa horoskopu Paola Foxa bude v láske trochu tlmený deň, najmä popoludní. V práci môžete začať od začiatku, ale nie je to ľahké a bude to chvíľu trvať.

Lev – Pozitívny deň na lásku, ak vznikli nejaké problémy, je možné ich vyriešiť. Tento rok priniesol od jeho začiatku nejaké zmeny, no teraz sa budete chcieť posunúť dopredu. Ste znamením dňa.

Panna – Podľa Paola Foxa bude tlmený deň, ste dosť unavení a bez energie. Zdá sa, že v práci všetko postupuje pomaly.

Váhy – Môžee byť dosť rozrušení, radšej sa vyhnite stresu a pokúsiť sa zostať v pokoji. Pozor na lásku, Mesiac je popoludní v opozícii. V práci môžete premýšľať o budúcich a nových projektoch.

Škorpión – V láske trochu nepokoja, no nové stretnutia by sa nemali podceňovať. Musíte veriť svojim inštinktom. Vyhľadávajte iba mier, aby ste mohli bez problémov premýšľať o svojich plánoch.

Strelec – Energia postupne narastá, ráno bude tlmené, popoludnie sa to zlepší. Snažte sa príliš nestresovať alebo rozrušiť, inak by ste mohli nechtiac spôsobiť ďalšie problémy. V poslednej dobe ste boli dosť ustráchaní.

Kozorožec – Deň začína dobre, popoludnie nemusí byť také uspokojivé. Pokúste sa vyhnúť problémom, stresu a argumentom. Ak môžete, skúste si oddýchnuť.

Vodnár – Odpočívajte a získajte energiu. V láske sa mohli vyskytnúť problémy. Pri práci buďte opatrní, v poslednom období sa mohli vyskytnúť ekonomické problémy

Ryby – Tlmený deň, snažte sa toho veľa nerobiť a viac odpočívajte. V láske musíte byť opatrní, nezabudnite, že zrada nie je riešením.