Horoskop na nedeľu 11. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na nedeľu 11. októbra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 11. októbra:

Baran –  Uvoľnite sa a príliš sa nestarajte o svoje pocity – musíte nabrať trochu energie. Z pracovného hľadiska sú niektoré projekty priam dokonalé. Od začiatku budúceho týždňa isté správy na ceste.

Býk – Niekoľko malých problémov v láske, ráno nebude najlepšie. Pokiaľ ide o podnikanie, snažte sa neodhaľovať svoje tajné karty a stratégie.

>>>Preložíte správne 7 jednoduchých slovíčok z rôznych cudzích jazykov? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Ak vás zaujímajú dvaja ľudia, buďte opatrní ak sa rozhodnete pre oboch. V pracovnej oblasti sa chystajú diskusie týkajúce sa nejakej platby.

Rak – Mladé páry si môžu vydýchnuť: túto nedeľu bude veľmi zaujímavý večer. Po pracovnej stránke by ste mohli myslieť na definitívne ukončenie alebo začatie niečoho nového.

Lev – Tí, ktorí by sa chceli zamyslieť nad niektorými vecami, je na to ten správny čas. Čo sa týka práce, čoskoro dokončíte niektoré projekty alebo dohody.

Panna – Venuša bude priaznivá až do 28. dňa. Využite to!  V pracovnej oblasti sa blížia úspechy. Ste znamením dňa.

Váhy – Mesiac už nie je v opozícii: dobrá správa pre city. Vynikajúce sú aj pracovné ponuky, ktoré k vám prídu, môže ísť o niečo dobré.

Škorpión – V nedeľu by ste mohli viesť ostré diskusie s partnerom. Pokiaľ ide o prácu, snažte sa zostať pokojní: tí, ktorí majú svoje vlastné podnikanie, sa môžu zotaviť!

Strelec – Bude to nedeľa veľkých emócii, túžite viac milovať. Pokiaľ ide o obchodnú oblasť, nehnevajte sa, ak sa vás Blíženci alebo Ryby pokúsia omráčiť príliš veľa slovami.

Kozorožec – Mesiac už nie je oproti a dnes by ste mohli nájsť istý mier v láske. Pokiaľ ide o prácu, môžete nájsť riešenie, ak ste mali problém za posledných pár týždňov. Nepodceňujte nové návrhy.

Vodnár – Mesiac už nie je v opozícii, mohli by ste nájsť istý mier v láske.

Ryby – V láske isté konflikty: páry, ktoré už majú problémy, musia byť opatrné.