Horoskop na sobotu 9. júla: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 9. júla 2022
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 9. júla:

Baran – Ak si musíte niečo vyjasniť so svojím partnerom, je lepšie odložiť to na nedeľu, nebude teraz na to vhodný deň. Prestaňte premýšľať o minulosti a tešte sa. Pokúste sa urobiť v práci niečo užitočné.

Býk – Vášeň, ktorá trochu vybledla, sa v posledných dňoch vrátila, využite to. V dlhodobých pároch bude potrebné hovoriť o problémoch v domácnosti. V práci budete musieť urobiť do konca mesiaca nejaký výber.

Blíženci – Máte veľkú túžbu milovať vďaka pozitívnemu vplyvu Venuše. Skvelá príležitosť zažiť nové emócie. Pokiaľ ide o prácu, môžete dúfať v niečo pozitívne: hviezdy vás chránia. Ste znamením dňa.

Rak – Pozitívny deň vďaka priaznivému vplyvu Slnka, Mesiaca a Merkúra. Ste plný energie, to vám umožní čeliť istým reakciám v práci alebo objasňovať situácie, ktoré nie sú profesionálne.

Lev – Stále existuje určitá sentimentálna neistota, ale veci sa začínajú zlepšovať. Veľmi pekné emócie môžete zažiť pri Rakovi alebo Škorpiónovi. V práci existujú príležitosti k pozitívnej zmene.

Panna – V sobotu môžete byť trochu nervózni a je lepšie vyhnúť sa argumentom v láske. V práci sa môžu objaviť nejaké oneskorenia, no čoskoro sa veci zlepšia.

Váhy – Snažte sa vyhnúť diskusiám, sporom a stretom, najmä v láske a v rodine. Opatrnosť je potrebná aj na pracovisku, a to najmenej nasledujúcich 48 hodín.

Škorpión – Viac vyjadrujte svoju lásku k partnerovi, pri jednaní s Vodnárom buďte opatrní. Pokiaľ ide o prácu, existujú určité obavy, musíte pochopiť, či sú opodstatnené. Venujte pozornosť výdavkom.

Strelec – Mesiac nie je na vašej strane, pokiaľ ide o pocity, a to vás robí nerozhodnutými: skúste pokojnejšie uvažovať. V práci môžete mať veľa plánov, ale pokúste sa pokračovať iba v tých skutočne dobrých.

Kozorožec – Mali by ste si ujasniť niektoré otázky v pocitoch, môžu sa týkať minulosti. V práci si môžete myslieť, že nie každý je na vašej strane.

Vodnár – Venuša a Mars sú na vašej strane. Niekto sa môže vrátiť z minulosti. V práci sa uprednostňujú dôležité možnosti. Využite toto obdobie, ste chránení hviezdami.

Ryby – V týchto dňoch ste sa mohli priblížiť k osobe, ktorá odišla. Uprednostňované zoznámenia u slobodných. Tí, ktorí hľadajú prácu, by sa mali na to viac zamerať, existujú dobré príležitosti.