Horoskop na piatok 8. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na piatok 8. septembra 2023
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 8. septembra:

Baran – Tento deň by ste sa mali snažiť byť viac opatrní, ak ste minulý mesiac zažili nejaké problémy, mali by ste ich konečne vyriešiť. Merkúr nie je vo vašom znamení a mohlo by to spôsobiť určité nepohodlie pri práci. Máte určité výdavky, o ktorých ste nepočítali.

Býk – Mesiac je vo vašom znamení, môžete prežiť zaujímavý deň v láske. V práci sú stále nejaké staré nevyriešené problémy: je čas vziať veci do vlastných rúk. Ale nebojte sa: aj na tomto fronte budú novinky a pozitívne zmeny.

>>>Spoznáte slovenské filmy len podľa jedného záberu? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Musíte pochopiť, že nemôžete mať vždy pravdu. V láske chcete žiť dokonalý vzťah, ale pokúste sa situáciu zvládnuť lepšie. Čo sa týka práce, ak nie ste spokojní s tým, čo robíte, rozhliadnite sa. Saturn začne dôležitý tranzit na konci roka.

Rak – Ak ste už viedli v láske nejaké diskusie, pokúste sa nájsť spoločné kompromisy. V práci môže byť teraz náročné obdobie, ale všetko je vo vašich rukách.

Lev – Dnes by ste mohli mať nejaké pochybnosti v oblasti lásky a citov. Pre oblasť práce predpovedá horoskop nové príležitosti, ktoré sú už na ceste.

Panna – Mesiac bude opäť v disharmónii s vašim znamením, ak sú v láske nejaké problémy, mali by ste ich vyriešiť ešte v tento deň. V práci môžete prijať nejaké zmeny. Zachovajte pokoj, môžete čeliť prekážkam.

Váhy – Čo sa týka lásky, popoludnie bude na tom oveľa lepšie ako ráno. Pokúste sa dať niektoré veci do poriadku. Jupiter je proti vám, môžete mať finančné ťažkosti. Ale nebojte sa:  postupne sa opäť začne všetko hýbať správnym smerom.

Škorpión – Popoludní by ste mohli mať nejaké problémy vo vzťahu, vyhnite sa hádkam. Z obchodného hľadiska ste obklopení falošnými ľuďmi. Skúste si dopriať pár dní relaxu.

Strelec – V oblasti lásky bude piatok dobrým dňom, na ďalší deň však už bude Mesiac v opozícii. Čo sa týka práce, možno dostanete telefónny hovor. Črtá sa aj nejaký dobrý projekt.

Kozorožec – Venuša je vo vašom znamení. Piatok bude krásny deň pre lásku. Pokiaľ ide o prácu, iniciatívy, ktoré sa rozhodnete podniknúť, sú zásadné: od 16. dňa by ste mohli urobiť inventúru. Ste znamením dňa.

Vodnár – Trochu zmätený deň v oblasti lásky, riešenia problémov odložte na iný deň. V práci by ste sa chceli vydať novými cestami a urobiť zmenu.

Ryby – Ak sa vo vzťahu vyskytla kríza, páry musia ešte vyriešiť veľa problémov. V práci neotáľajte: neodkladajte isté rozhodnutia, ktoré by ste mohli urobiť dnes, až na zajtra.