Horoskop na piatok 8. júla: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na piatok 8. júla 2022
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 8. júla 2022:

Baran – Pokúste sa vyriešiť problémy páru, nebuďte konfliktní a tvrdohlaví ako obvykle. Dobré správy v práci, ale najdôležitejšie iniciatívy sa začnú znova v septembri.

Býk – Mali by ste sa držať ďalej od tých, ktorí nevedia, čo chcú: hľadajte viac jasnosti. Ak je to možné, vyhnite sa súdnemu sporu v týchto dňoch, pretože Saturn je v zlom postavení.

>>>Ako sa volajú herci, ktorí si zahrali v známych filmoch? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Pokúste sa využiť ráno, pokiaľ ide o pocity, pretože popoludní môžete pociťavať nervozitu, najmä pri ľuďoch v znamení Panna, Strelec a Ryby. V práci dôkladne premýšľajte o návrhu.

Rak – Pozitívny deň, ale ak musíte urobiť alebo povedať niečo dôležité v láske, radšej to odložte do ďalšieho dňa. V práci máte dobrú intuíciu, môžete robiť dobré rozhodnutia.

Lev – Existuje trochu nervozity, snažte sa vyhnúť argumentom z triviálnych dôvodov. Pri práci môžu existovať nezhody so spolupracovníkmi.

Panna – Ťažký deň vo vzťahoch z dôvodu negatívneho tranzitu Mesiaca. V práci môžu nastať oneskorenia.

Váhy – V piatok budete trochu nervózni a to môže mať následky v láske.  Pri práci Merkúr nepraje rokovaniam, musíte byť trpezliví.

Škorpión – V láske nepôjde o ideálny deň, no od ďalšieho dňa sa to zlepší. Musíte sa pokúsiť prekonať určité napätie. Pokiaľ ide o prácu, Merkur vám pomôže prekonať niektoré prekážky.

Strelec – Dobrý deň na stretnutia, no nový vzťah z toho nevznikne, maximálne letné dobrodružstvo. V práci je isté oživenie, no pozornosť venujte peniazom a investíciám.

Kozorožec – Merkúr je v opozícii a môže spôsobiť párom problémy, najmä ak hľadáte väčšiu bezpečnosť. V práci budú existovať možnosti pre tých, ktorí chcú zmenu.

Vodnár – Toto je ten správny čas na lásku, cítite sa silnejší a plný energie. Aj v práci je situácia lepšia a mohla by sa vyskytnúť dobrá príležitosť. Ste znamením dňa.

Ryby – Dobrý deň na lásku s osobou narodenou v znamení Škorpióna, isté problémy s Pannou. V auguste budú hviezdy veľmi priaznivé pre pocity.