Horoskop na pondelok 7. augusta: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 7. augusta 2023
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Baran – Buďte opatrní ak ste vo vzťahu, partner nemusí mať dobré nápady. V práci môžu prísť pozitívne správy, je však potrebné vyvinúť veľa úsilia.

Býk – Hviezdy predpovedajú nejaké stretnutie, u slobodných sa môže priateľstvo zmeniť na lásku. Venujte pozornosť financiám. V práci sú niektoré veci spomalené, lepšie teraz neinvestovať.

>>>Otestujte sa v kvíze z 8 všeobecných otázok: Dáte plný počet bodov?

Blíženci – Nebude to ideálny deň pre lásku, ale čoskoro sa veci zlepšia. Pozitívny deň v oblasti práce, možnosť dosiahnuť niečo viac a možno dostanete zaujímavé návrhy.

Rak – Dobrý deň na lásku,  popoludní pozor na isté argumenty, ktoré by mohli niečo narušiť. V práci sú oneskorenia. Venujte pozornosť financiám, aby neboli výdavky vyššie ako príjmy.

Lev – Nové páry zažijú malé nedorozumenie. Ak máte osobný problém, musíte ho vyriešiť. Pri práci existujú pochybnosti, nie ste si istí, či pokračovať na svojej ceste alebo nie.

Panna – Deň plný napätia či konfliktu, môžete sa ľahko nahnevať. Nové vzťahy môžu mať isté problémy. V práci sa vyžaduje trpezlivosť, čoskoro prídu lepšie príležitosti.

Váhy –  S Mesiacom v opozícii musíte byť viac opatrní, predovšetkým ak ste sa práve zamilovali. V práci si na niektoré veci dajte čas a robte veci opatrne.

Škorpión – Veľmi priaznivé obdobie lásky. Starý vzťah sa môže obnoviť, slobodní môžu urobiť zaujímavé nové stretnutia.  V práci môžu byť nové príležitosti a novinky. Ste znamením dňa.

Strelec – S Mesiacom a Marsom na vašej strane sa záležitostiam v láske darí dobre. Budete obzvlásť pozitívni. Rady od ostatných vám môžu pomôcť, určite si ich vypočujte.

Kozorožec – V popoludňajších hodinách sa môžu veci komplikovať, musíte byť opatrní. Horoskop odporúča, aby ste sa v práci vyhýbali diskusiám.

Vodnár – Ak je situácia v láske nejasná, môžete sa rozhodnúť ukončiť to, možno sa cítite neocenení. V práci sú veci komplikované, existujú nejaké problémy.

Ryby – Zložitejšie obdobie pre pocity, máte chuť milovať, no niektoré veci nejdú tak, ako by ste chceli. Dnes môžete dosiahnuť niečo naviac. V práci by bolo lepšie  nehazardovať, nie je na to vhodný deň.