Horoskop na pondelok 29. augusta: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 29. augusta 2022
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na pondelok 29. augusta 2022:

Baran – Pozitívne obdobie v láske, ak vás niekto zaujíma, chopte sa príležitosti. Hviezdy vám však nepomáhajú v profesii, musíte splniť veľa záväzkov.

Býk – Hviezdy sú na vašej strane, skvelý čas na lásku a vzťahy. V práci môžu mať nové príležitosti tí, ktorí boli dlhšiu dobu bez zamestnania, prípadne mali dlhšiu prestávku.

Blíženci –Skúste byť opatrní v láske, Mesiac v opozícii môže narobiť problémy. Snažte sa byť v práci ostražití, nerobte unáhlené rozhodnutia a chyby.

Rak – V porovnaní s minulými dňami je na tom láska oveľa lepšie. Dnes venujte väčšiu pozornosť výdavkom. Čo sa týka práce, môže prísť nejaký rozhovor.

Lev – Ak nastala vo vzťahu kríza, v pondelok to môžete objasniť a vyriešiť, je na to vhodný deň. Nerozčuľujte sa, ak sa vo vašich pracovných projektoch vyskytne neočakávaná zmena.

Panna – V pondelok bude uprednostňovaná láska, či nové stretnutia. Pozitívne hviezdy prajú aj slobodným: ak máte niekoho radi, choďte do toho. Ste znamením dňa.

Váhy – Viac sa bavte, potrebujete sa odreagovať. Zorganizujte nejaký výlet. V práci buďte trpezliví: niektoré príležitosti prídu už v septembri.

Škorpión – V týchto dňoch sa cítite silní a nebojíte sa povedať to, čo máte na srdci. V práci sa teraz môžete lepšie sústrediť, máte tiež viac energie: pomocou týchto dvoch zručností získate lepšie výsledky.

Strelec – Veľmi dobrý deň v láske, choďte von a bavte sa, ak je to možné. V profesionálnej oblasti dávajte väčší pozor, aby ste zbytočne neriskovali.

Kozorožec – Môžu vzniknúť isté nedorozumenia, pokúste utíšiť vašu úzkosť. V práci sa môžu naskytnúť dobré príležitosti, určite sa ich chopte.

Vodnár – Pozitívny deň, hviezdy sú na vašej strane, môžete zažiť pekné emócie. Práca je na tom dobre, ste ambiciózni, projekty, na ktorých pracujete sa môžu aj zrealizovať.

Ryby – Mesiac v opozícii vás robí nervóznejšími, mohlo by to viesť k istej diskusii. V práci vás niečo trápi: meškanie alebo neúspechy by vám mohli spôsobiť zlú náladu.