horoskop

Horoskop na štvrtok 28. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 28. septembra 2023
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 28. septembra:

Baran – Dobrý deň v láske: sľubné stretnutia s tými, ktorí sa narodili v znamení Vodnára a Leva. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí dlhodobo podnikajú v rovnakom odbore ako viacerí, musia urobiť analýzu. Niektoré situácie posledných mesiacov sa menia: môžu byť takí, ktorí musia niekoho nahradiť. Pozor tiež na právne a ekonomické problémy.

Býk – Ráno sa nezačne najideálnejšie, poobedie bude lepšie. Mesiac končí určitými ťažkosťami a prekážkami, ktoré treba prekonať hlavne v láske. Čo sa týka práce či štúdia, tie sú uprednostňované od septembra do novembra. Je to čas dôležitých rozhodnutí.

>>>Odpoviete správne na 7 otázok z rôznych oblastí? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Popoludnie s trochou napätia v láske. Budete mať malé problémy. Snažte sa aj v pracovnej oblasti zachovať pokoj: najlepšie je vyhnúť sa akémukoľvek druhu stresu, minimálne do nasledujúcich 48 hodín.

Rak – Koniec tohto mesiaca by mohol priniesť niečo nové a zaujímavé. Pokiaľ ide o obchodnú oblasť, vedzte, že vaše úsilie nebude zbytočné. Čoskoro budete môcť začať nový projekt.

Lev – Ste trochu nekompromisní v láske: možno vás už len unavuje opakovať stále tie isté veci. V práci máte teraz čas a príležitosť študovať nové stratégie. Môžete vyhrávať.

Panna – Páry, ktoré mali od marca do júla problémy, si teraz môžu vydýchnuť. Najhoršie obdobie je preč. Čo sa týka práce, sú tu dobré správy: môže sa naskytnúť príležitosť na zváženie.

Váhy – Mesiac je stále priaznivý, pre lásku bude zaujímavé popoludnie. Pokiaľ ide o prácu, zostaňte pokojní a prijmite návrh, iba ak to skutočne stojí za to. Ste znamením dňa.

Škorpión – Skvelá správa v oblasti pocitov: Merkúr vstupuje do vášho znamenia. V práci ste trochu vystresovaní a to vám robí problémy.  Popoludní sa situácia ale zlepší: venujte trochu času sebe.

Strelec – Fascinujúce obdobie pre lásku s Mesiacom, ktorý bude mať ráno veľmi dobrý vplyv. Čo sa týka práce, máte veľa pochybností a veľa otázok.

Kozorožec – Dobré správy. Je to zaujímavý deň pre nové stretnutia. Pozor však na dlhoročné vzťahy, najmä na tie, ktoré boli v auguste podrobené testu.  Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, snažte sa mať situáciu pod kontrolou.

Vodnár – V láske sa niektoré diskusie vracajú, hlavne čo sa týka ekonomických otázok. Merkúr začne opačný tranzit. Pokiaľ ide o prácu, je to konkrétne obdobie: chceli by ste zmeniť svoj život, ale nemáte dostatočné prostriedky na vytvorenie takého projektu.

Ryby – Dobrá správa pre pocity. Mesiac bude vo vašom znamení od popoludnia. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí majú vlastné podnikanie, zažijú niekoľko dobrých správ.