Horoskop na utorok 27. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na utorok 27. septembra 2022
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na utorok 27. septembra:

Baran – Prechod Mesiaca a Venuše vašim znamením zabezpečia deň plný vášne. V práci musíte získať späť niečo, čo ste stratili, naskytnú sa isté príležitosti.

Býk – Počas utorka môžete pociťovať únavu, snažte sa viac oddychovať. V práci musíte konať pohotovo, určite si požiadavky či ciele, ktoré chcete splniť.

>>>Dokážete správne odpovedať na 8 otázok z rôznych oblastí? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Deň vhodný pre pevné vzťahy, ktoré sa môžu ešte viac upevniť. Saturn začne priaznivo pôsobiť v oblasti práce koncom roka, existuje možnosť vrátiť sa k nejakému projektu, môžu prísť aj určité správy.

Rak – V láske sa môžu vyskytnúť nejaké hádky, dajte si pozor, aby ste sa od seba ešte viac nevzdialili. V práci sa cítite zmätení: na vašich pleciach je veľmi veľa vecí.

Lev – Mesiac v opozícii môže spôsobiť, že budete mať v hlave veľa myšlienok, budete sa cítiť nepokojne. V práci sa nestrácajte v detailoch, obnovte chuť robiť a naplánujte dôležitú udalosť.

Panna – Môže vás prilákať niekto veľmi odlišný od vás: napríklad Vodnár alebo Baran. V práci je vhodný okamih na rozhodovanie o istých záležitostiach do budúcnosti.

Váhy – Utorok bude pozitívny, ale vzťahy v kríze je potrebné riešiť veľmi opatrne. Ak riešite istý súdny spor alebo právnu záležitosť,  je možnosť, že vyhráte.

Škorpión – Astrologická situácia nebude ideálna: vo vzťahu buďte opatrní, snažte sa zabrániť konfliktom s partnerom. V práci zostáva trochu nervozity, dnes sa snažte veľmi nenamáhať.

Strelec – S priaznivým Mesiacom by ste mohli zažiť špeciálne stretnutie. V práci je dobré obdobie: ak je to možné, uzavrite všetky nevyriešené problémy do dnešného večera.

Kozorožec – Buďte úprimní k tým, ktorých máte radi: Október vám dá krásne emócie. Merkúr dnes môže spôsobiť v práci podráždenie, bude vám chýbať koncentrácia.

Vodnár – Mesiac v znamení prináša určité pochybnosti: môže byť ťažké zachovať si pokoj. Ak máte v práci príležitosť zmeniť nejaké veci, skúste to využiť!

Ryby – Tieto posledné 4 dni v mesiaci môžu byť pozitívne na pocity. Z pracovného hľadiska je situácia dobrá, aj čo sa týka financií. Merkúr je opäť priaznivý, ale všetky problémy sa nevyriešia ihneď. Ste znamením dňa.