Horoskop na štvrtok 25. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na štvrtok 25. mája 2023 
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 25. mája:

BARAN

Podľa horoskopu by ste nemali veľa pracovať, pozor na únavu. Dobrý deň na pocity, teraz sa môžete porozprávať s partnerom, aby ste niektoré veci objasnili. Dajte si pozor na možnú nervozitu či zbytočné napätie.

BÝK

Horoskop odporúča, aby ste sa v týchto dňoch veľmi neunavili a pozor si tiež dajte na dochvíľnosť, predovšetkým v pracovnej oblasti. V láske budete musieť urobiť istý výber. Práca vám spôsobuje trochu stresu a nervozity.

>>>Dokážete odpovedať správne na všetkých 7 otázok nášho všeobecného kvízu? Otestujte sa

BLÍŽENCI

Blížencov čaká pozitívny deň. Ak musíte čeliť v láske istej vzdialenosti, práve teraz by ste ju mohli prekonať. V práci hľadáte nové príležitosti, niektoré veci si premyslite do detailov. Ste znamením dňa.

RAK

Pozor na morálku, tá by mohla byť počas tohto dňa dosť nízka. Pokúste sa na niekoľko dní vyhnúť diskusiám a problémom, či už v práci alebo vo vzťahoch.

LEV

Podľa horoskopu vám praje Venuša, vďaka ktorej môžete očakávať v blízkej budúcnosti dobré výhliadky. Tlmený čas v práci, čo je pre vás frustrujúce. Snažte sa veľmi neunaviť.

PANNA

Horoskop predpovedá zotavenie v láske, možné prekonanie istej nerozhodnoti. V práci sa môžu objaviť malé problémy či neistoty, ktoré sa čoskoro vyriešia. Vhodný deň na duševnú obnovu.

VÁHY

Štvrtok bude trochu stresujúci deň, počas ktorého môžete veľa premýšľať. Ak sú v láske problémy, skúste byť obzvlášť opatrní. V prípade, že máte v práci dôležité postavenie, možno dnes budete musieť urobiť isté rozhodnutia.

ŠKORPIÓN

Vo vašom znamení máte Mesiac, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť určité veci, ktoré nejdú dobre. Pri niektorých problémoch môže byť niekto proti vám.

STRELEC

Štvrtok bude skvelý deň na rozprávanie sa o citoch: či už ide o objasnenie niečoho zlého alebo o vyriešenie istých nedorozumení. Môžu prísť nejaké správy.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu bude dnešok dosť únavným dňom. V láske sa musíte dostať z problematických situácií. Od budúceho týždňa sa zvýšia pracovné povinnosti či štúdium.

>>>Online pexeso slávnych hercov: Nájdite dvojice fotkám v čo najkratšom čase

VODNÁR

Priaznivý Mesiac a Slnko vám dávajú pozitívnú energiu. Zaujímavé obdobie na nové stretnutia. V práci môžu mať vaše návrhy úspech.

RYBY

I keď máte teraz priaznivé obdobie z hľadiska citov, práve dnes by sa mohli objaviť určité pochybnosti. Páry by mohli mať aj vážnejšie problémy, dokonca by sa mohli rozísť.