Horoskop na nedeľu 24. septembra: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na nedeľu 24. septembra 2023
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na nedeľu 24. septembra:

Baran – Dosť náročný deň po citovej stránke, ak nemusíte, veľa nehovorte. Nervozita aj v práci: ak dôjde k nejakým stretom, bude ťažké si to vyjasniť a nájsť zhodu.

Býk – Ak sa v láske vyskytnú nevyriešené problémy, je potrebné si to ujasniť. Čo sa týka práce, ak ste živnostník, pracujete viac. Veľké obavy o príjmy.

>>>Ktoré slová sú napísané gramaticky nesprávne? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Zaujímavý víkend pre tých, ktorí sa narodili v znamení Blížencov. Na ceste je niečo nové. Pokiaľ ide o prácu, pozitívny deň. Niečo sa mení k lepšiemu a vy ste si toho vedomí. Ste znamením dňa.

Rak – Mesiac nie je na vašej strane, môžete byť počas dňa nervózni. Páry, ktoré už o niečom diskutovali v posledných mesiacoch, sa stretnú s určitými problémami.

Lev – Pozitivita v láske, práve teraz by mohli vzniknúť krásne situácie. Čo sa týka práce, pred novými návrhmi neváhajte. Nenechajte sa ničím odradiť.

Panna – Mesiac je priaznivý, pomáha obnoviť vzťahy. Dobrá správa tiež pre páry, ktoré mali ťažkosti a ktoré v prvej časti roka odolávali. Čo sa týka práce, pre tých, ktorí zostali stáť, prichádzajú správy. Od pondelka 26. bude Mars priaznivý.

Váhy – Ak máte v láske pochybnosti alebo riešite dva vzťahy súčasne, mali by ste sa rozhodnúť. Čo sa týka práce, ak ste požiadali o určité odpovede, nemusia stále doraziť, môžete sa nahnevať.

Škorpión – Pozitívny deň pre lásku. Skúste problémy a diskusie odložiť na budúci mesiac. V pracovnej oblasti je ešte stále potrebné prekonať niektoré ťažkosti.

Strelec – Venuša je priaznivá: ste pripravení urobiť dôležité rozhodnutia. Čo sa týka práce, niekto má v dnešnej dobe pochybnosti o realizácii projektu.

Kozorožec – Mesiac je vo vašom znamení zverokruhu. A to znamená iba jednu vec: pozitívne obdobie pre lásku. V pracovnej oblasti musíte prekonať trochu napätia. Analyzujte všetky svoje možnosti.

Vodnár – Ak existuje človek, na ktorom vám záleží, je čas hovoriť o spoločných plánoch ešte pred októbrom. Čo sa týka práce, teraz pravdepodobne prijmete dobrý kompromis.

Ryby – Na konci mesiaca bude zaujímavý čas na lásku. Dnešok sa bude niesť v zmysle zotavenia. Pokiaľ ide o prácu, budete musieť vyriešiť istý problém. Koniec mesiaca bude oveľa lepší.