Horoskop na piatok 23. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na piatok 23. septembra 2022
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 23. septembra:

Baran –  Ak ste zažili krízu vo vzťahu, teraz je čas ju prekonať s odvahou a odhodlaním. V práci sa musíte nakopnúť, možno ste stratili motiváciu či chuť pracovať.

Býk – Dôležitý deň pre pocity a lásku, ak ste s partnerom začali o niečom viesť diskusie, doriešte to dokonca. V práci nejde všetko tak, ako by ste si želali.

>>>Poznáte autorov známych hudobných či literárnych diel? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Mesia vstúpi do vášho znamenia, uprednostňované sú nové stretnutia. V práci sa zatiaľ všetky problémy ešte nevyriešili, buďte trpezlivý.

Rak – Pokúste sa podporiť dialóg, teraz to bude jednoduchšie, aj keď problémy pretrvávajú. Pozor na konfrontáciu s Baranom či Kozorožcom. Nezaoberajte sa ľuďmi, ktorí za to vôbec nestoja, predovšetkým v práci.

Lev – V láske stále potrebujete trochu trpezlivosti, aj keď to bude lepšie ako predchádzajúci deň. V práci by ste si mali dať pozor na dodržanie termínov a na úlohy, ktoré už mali byť dávno hotové.

Panna – Vo vzťahu sa môže objaviť isté napätie, zistíte tak, či je vzťah udržateľný. V pracovnej oblasti by sa mohli niektoré veci zlepšiť.

Váhy – Venujte väčšiu pozornosť tomu, čo hovoríte, mohlo by to spôsobiť nedorozumenia a nepochopenie sa. Ak ste slobodní, musíte sa viac snažiť nadviazať známosti.

Škorpión – V piatok bude dobrý deň z pohľadu pocitov, Mesiac už nie je v opozícii a so svojím partnerom môžete prekonať isté ťažkosti. Aktivity v práci, ktorým sa teraz venujete, sú dôležité pre budúcnosť. Ste znamením dňa.

Strelec – Napätý a nervózny deň, v pocitoch môže vzniknúť rozuršenie či nejaké konflikty s partnerom. Skôr než niečo poviete, skúste o tom popremýšľať, aby ste si nespôsobili ďalšie problémy.

Kozorožec – Pútavý a zaujímavý deň týkajúci sa emócií a pocitov. Stretnutia, ktoré sa teraz zrealizujú, môžu byť veľmi dôležité. Očakáva sa zlepšenie v pracovnej oblasti.

Vodnár – Viac sa zaoberajte vašim milostným životom, musíte pochopiť, čo chcete a či v niektorých veciach chcete pokračovať. Pozor na chyby v práci, no teraz môžete poukázať na niektoré veci.

Ryby – Nervózny deň v láske s negatívnym vplyvom Mesiaca: venujte pozornosť sporom a diskusiám so svojím partnerom. Podľa horoskopu je to dôležité obdobie pre znovuobjavenie samého seba.