Horoskop na štvrtok 20. júla: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na štvrtok 20. júla 2023
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 20. júla:

Baran – Ak sa vyskytnú problémy vo vzťahu, bolo by lepšie odložiť objasnenia a diskusie. V práci vám niečo nemusí ísť tak, ako by ste chceli.

Býk – V láske nič neodkladajte na neskôr, dokonca ani diskusie, pôjde o pozitívny deň. V práci sa nevracajte k istým záležitostiam z minulosti, je potrebné spraviť rázne rozhodnutie.

>>>Ako sa volajú herci, ktorí si zahrali v slávnych filmoch? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – V láske môžu mať slobodní šťastie, bude to pozitívny deň. V práci nemusí ísť všetko tak, ako by ste chceli, napredujte s istým rozhodnutím.

Rak – Mesiac postupuje vašim znamením. Musíte znova nájsť určitú vášeň. Práca pôjde dobre, v krátkom čase by však mohlo dôjsť k určitým zmenám.

Lev – Zlepšenie v láske, čoskoro bude Slnko vo vašom znamení. Posledné mesiace boli trochu náročné, teraz by sa mohli objaviť problémy vo finančnej oblasti.

Panna – Mesiac na vašej strane vám pomáha v láske, pozitívny deň. Pozor však na hádky kvôli peniazom. V práci bude dobrý deň, črtať sa môžu nové príležitosti.

Váhy – Trochu napätý deň, pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa zbytočným diskusiám. V práci sa musíte v niektorých veciach prekonať, no neskôr sa vám vynaložené úsilie vráti.

Škorpión – Veľmi pozitívny deň pre emócie a pocity. Zmierenie a vyjasnenie si istých vecí bude jednoduchšie. V dohľade sú isté zmeny či nové možnosti. Ste znamením dňa.

Strelec – Pri Rybách a Panne sa vyžaduje opatrnosť. Ak vám robí niekto problémy, snažte sa od neho vzdialiť. V práci bude situácia rozhodne lepšia.

Kozorožec – Tento deň nie je najlepší, ale nesmiete stratiť nádej. Môže za to Mesiac v opozícii, mohli by sa tak vyskytnúť nejaké problémy.

Vodnár – Pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa argumentom. Dobre budú na tom vzťahy, ktoré sa začali len nedávno. V práci ste dosť tvrdohlaví, nemôže byť vždy podľa vás.

Ryby – Tento deň môže priať v láske a pocitom. Mali by ste sa viac priblížiť k osobe, na ktorej vám záleží. V práci dnes toho veľa nespravíte, bude to trochu tlmený deň.