Horoskop na sobotu 19. novembra: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 19. novembra 2022
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 19. novembra 2022:

Baran –  Dnes budete mať energiu a emócie, ale aj veľa ťažkostí, ktoré musíte prekonať. Môžete sa cítiť trochu unavení: vydržte. V práci je celkovo pozitívne obdobie: bude možné dosiahnuť malý osobný cieľ.

Býk –V tento deň budete silno vnímať realitu a budete chcieť uplatniť svoje schopnosti. V práci je lepšie odložiť niekoľko zbytočných diskusií.

Blíženci – Môžete byť veľmi nervózni, pripravení o všetkom polemizovať, niečo si radšej odpustite. V práci nie je vylúčená možnosť nového projektu.

Rak – Podľa horoskopu vás môžu čakať isté zmeny. V decembri už nebudete mať Saturn v opozícii, čo znamená, že budete čestnejší k sebe i ostatným. V práci sa v tento deň cítite nespokojne.

Lev – Cez deň sa môžete cítiť dosť nepokojne a rozrušene. Prežívate trochu ťažšie obdobie. V práci však môžete začať pracovať na novom projekte.

Panna – Správny deň na zastavenie a zamyslenie sa, na objasnenie si v sebe, čo chcete do budúcnosti. V práci môžu byť na ceste vzhľadom na astrologickú situáciu isté správy. Ste znamením dňa.

Váhy – Celkom aktívny a dobrý deň, budete mať energie na rozdávanie. Čo sa týka práce, môžete sa dostať do bodu, kedy vás už niečo nebaví.

Škorpión – V najbližších dňoch sa budete musieť pokúsiť prehodnotiť niektoré obchodné či pracovné rozhodnutia. V láske by ste mali nejaké diskusie radšej odložiť na neskôr.

Strelec – Podľa horoskopu budete mať hviezdy v priaznivom postavení: čaká vás dôležitý deň. Tí, ktorí pracujú na čiastočný úväzok, môžu čoskoro nájsť väčšie uspokojenie.

Kozorožec – V láske či v oblasti sociálnych vzťahov a práce, bude potrebné isté potvrdenie. V pracovnej oblasti môžete ostať nervózni z niečoho, čo sa nevyvíja tak, ako by ste chceli.

Vodnár – Za posledných pár týždňov ste boli mnohí v stave veľkého emočného stresu a predovšetkým vo veľkom rozrušení z práce. V práci bude potrebné objasniť niekoľko vecí či záležitostí.

Ryby – Venuša v opozícii nie je vždy ľahko zvládnuteľná. Vo vašom okolí je veľa zmätku.  V práci starostlivo vyhodnoťte návrhy, ktoré by mohli byť zaujímavé.