Horoskop na štvrtok 16. novembra: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 16. novembra 2023
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 16. novembra:

Baran – Mesiac bude priaznivý, ak prežívate vo vzťahu krízu, pokúste sa ju vyriešiť. Z pracovného hľadiska buďte diplomatickí: iba tak budete schopní vyriešiť malý konflikt.

Býk – Ak sa vyskytli nejaké problémy, je čas ich vyriešiť. Pokiaľ ide o prácu, Merkúr je v opozícii, a z tohto dôvodu môžu byť výdavky vyššie ako príjmy, takže venujte pozornosť výdavkom.

>>>České slová, ktoré znejú v slovenčine úplne inak: Zvládnete náš kvíz?

Blíženci – Mesiac je v zlom postavení, prinesie so sebou určité pochybnosti, ale nebojte sa: astrologická situácia sa zlepší. V práci robte veci pokojne, pretože Mesiac v opozícii môže spôsobiť prílišnú mrzutosť.

Rak – Nie je to práve najlepšie obdobie v láske, ak niečo plánujete, radšej to odložte. V práci dôjde od konca roka k skvelému reštartu.

Lev – Dobrá energia sa vráti po dvoch dosť náročných dňoch. Venujte pozornosť vzťahom s tými, ktorí sa narodili v znamení Vodnára, Býka a Škorpióna. Ak vás dnes v práci niekto znervózňuje, povedzte mu to, prípadne len naznačte.

Panna – Môžete pociťovať dosť únavy, na niektoré veci si dajte pozor. V práci musíte do konca roka urobiť zmenu vo svojom živote, zásadnú zmenu.

Váhy – Dobrý a sľubný týždeň z pohľadu pocitov, ale buďte opatrní, pretože nasledujúce dva dni môžu byť trochu ťažké a turbulentné dni. V práci konečne – po ťažkostiach – začínate odznova. Obchodný hovor nie je vylúčený. Ste znamením dňa.

Škorpión – Chystá sa mimoriadne stretnutie: snažte sa byť optimistickí. V práci buďte opatrní – je potrebné zmeniť niektoré vzťahy.

Strelec – Ak treba niečo riešiť, hovorte pokojne a vyrovnane. V práci chcete skutočne zmeniť svoj život: ale pozor na výdavky.

Kozorožec –  Môžete si vydýchnuť: od 21. novembra už Venuša nebude v opozícii, črtajú sa náznaky zmierenia. V práci nie ste príliš sústredení: nad príliš veľa vecami premýšľate.

Vodnár – Mesiac už nie je v zlom postavení, láska je opäť uprednostňovaná, využite ju. V práci čoskoro porazíte svojich nepriateľov – riešenia prídu v priebehu najbližších dní.

Ryby – Z dôvodu ekonomických problémov by mohli prepuknúť zbytočné diskusie s partnerom, buďte opatrní. V práci je dnes Mesiac v opozícii: je potrebné brať do úvahy určité oneskorenie a niektoré veci nie sú veľmi jasné.